Rage – SKIDROW

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Rage

Full Torrent Oyun İndir

[ SKIDROW ]

 

Rage SKIDROW Torrent İndir

Rage SKIDROW Torrent İndir

 

 

oyun-konusu

 

RAGE, bir asteroidin Dünya’yı etkiledikten sonra çok geride kalan bir dünyayı geride bırakarak çok uzak olmayan bir gelecekte ortaya çıkan çığır açan birinci şahıs nişancıdır. Bu uçsuz bucaksız arazide, insanlığı, özellikle de sizin için özel bir ilgisi olan baskıcı bir hükümet rejimi olan eşkıya çeteleri, mutantlar ve öz-otorite gibi güçlere karşı yeniden inşa etmek için çalışıyor. Yoğun birinci şahıs nişancı aksiyonu, en büyük araç muharebesi, id’in devrim niteliğindeki kimliği Tech® 5 teknolojisi ile çığır açan grafikler ve genişleyen bir dünyaya sahip olan RAGE, başka hiçbir şeye benzemeyen bir deneyim vaat ediyor.
Dünyaya yönelen devasa bir asteroitin gezegen çapında yok oluşundan korkan dünya liderleri, insanın hayatta kalmasını sağlamak için beklenmedik bir görevle karşı karşıya. Birkaç alternatife bırakılan, seçkin insanlarla dolu yaşamı sürdüren kapsüller dünyanın yüzeyinin derinlerine gömülüdür. Bu modern günlerin seçilmiş üyelerinden sizsiniz ve tek başınıza yüzleştikten sonra RAGE evrenine aniden girebilirsiniz. Sizi tercih edenlerle dolu bir dünyada hayatta kalmak için sizi kendi cihazlarınıza bırakarak RAGE, güçlü hikaye anlatımını kalp-vurma eylemiyle birleştiriyor.

 

Tür:    AKSİYON
Platform: PC
Boyut: 18.0 GB
Crack:  SKIDROW
Tarih: Eylül 2011
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Rage – SKIDROW TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Rage – SKIDROW Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Win XP SP3, Vista, Win 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya Eşdeğer AMD
  • Hafıza: 2GB
  • Sabit Disk Alanı: 25GB
  • Ekran Kartı: GeForce 8800, Radeon HD 4200

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Rage – SKIDROW TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.