Ralph Breaks the Internet – Ralph ve İnternet

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:




Ralph Breaks the Internet – Ralph ve İnternet

TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Ralph Breaks the Internet 1080p Torrent

Ralph Breaks the Internet 1080p Torrent

 

 

 

film-konusu

 

 

Ralph Breaks the Internet – Ralph ve İnternet, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılan 2018 Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu komedi filmidir. 2012’nin Wreck-It Ralph filminin devamı niteliğinde, Disney’in 57. uzun metrajlı animasyon filmi. Film Rich Moore ve Phil Johnston (Pamela Ribon ile senaryoyu yazan) tarafından yönetildi ve John Lasseter, Chris Williams ve Jennifer Lee tarafından yönetildi. John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Jane Lynch ve Ed O’Neill’in (ilk filmdeki rollerini yenilerken) seslendirmesi, Alan Tudyk yeni bir karakter seslendirmeye geri döndü ve oyuncu kadrosuna yeni ilaveler ekledi. Gal Gadot, Taraji P. Henson ve Alfred Molina’yı içerir.

Wreck-It Ralph’in devamı hakkında ilk tartışmalar Ekim 2012’de başladı ve film yapımcıları son komploya yerleşmeden önce yeni bölüm üç farklı senaryodan geçti. Film resmi olarak Haziran 2016’da Ralph Breaks the Internet – Ralph ve İnternet olarak ilan edildiğinde: Wreck-It Ralph 2, asıl oyuncu kadrosunun 2018’de yeni oyuncularla birlikte imzaladıklarını doğruladı. Walt Disney Animation Studios’un ilk animasyon filmi. Özgün filmin yazı ve yönetmenlik ekibi tarafından yaratılacak devamı.

Ralph Breaks the Internet – Ralph ve İnternet dünya prömiyerini 5 Kasım 2018’de, Los Angeles, California’daki El Capitan Tiyatrosu’nda yaptı ve 21 Kasım 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girdi. Film dünya çapında 520 milyon dolar hasılat elde etti. “layık halefi” olarak nitelendiren eleştirmenlerden çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı ve Reilly, Silverman’ın vokal gösterimlerinin yanı sıra canlandırmayı, mizahı, karakterleri ve arsayı övdü. Film, 91. Akademi Ödülleri, 76. Altın Küre Ödülleri ve 24. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde En İyi Canlandırma Özelliği’ne aday gösterildi.

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB

 

  • Süre: 1 Saat 52 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Animasyon – Macera – Komedi – Aile – Fantastik

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.2

 

FILM TRAILER

Ralph Breaks the Internet – Ralph ve İnternet Fragman

 

 

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Ralph Breaks the Internet – Ralph ve İnternet 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI







REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.