Re-Animator

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Re-Animator TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Re-Animator 1080p Torrent

Re-Animator 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

Re-Animator (H. P. Lovecraft’ın Re-Animator’ı olarak da bilinir), 1922 H. P. Lovecraft seri romanı Herbert West-Reanimator’a dayanan gevşek bir şekilde 1985 Amerikan korku komedi filmidir. Stuart Gordon tarafından yönetilen ve Brian Yuzna tarafından yönetilen film, Jeffrey Combs’u, ölen cesetleri yeniden canlandırabilecek bir reaktifi icat eden bir tıp öğrencisi olan Herbert West olarak canlandırıyor. O ve sınıf arkadaşı Dan Cain (Bruce Abbott) ölü insan vücudundaki serumu test etmeye başladı ve Cain’in nişanlısı (Barbara Crampton) ile enfekte olan Dr. Carl Hill (David Gale) ile çatışmaya başladı. kendi.

Başlangıçta Gordon tarafından tiyatro sahnesi yapımı ve daha sonra yarım saatlik bir televizyon pilotu olarak tasarlanan televizyon senaryosu uzun metrajlı bir film olarak yeniden düzenlendi. Hollywood’da tahmini olarak 900.000 ABD doları tutarında bir bütçeyle çekilen film, başlangıçta bir X derecesi aldı ve daha sonra video kiralama mağazaları için bir R derecesi almak üzere düzenlendi. Re-Animator film dizisindeki ilk film, 1990’da Re-Animator’ın Gelini ve 2003’te Re-Animator’ın ardından geldi. Çoğunlukla olumlu eleştirilerden sonra, Re-Animator bir kült filmi olarak kabul edildi.

 

  • Dosya Boyutu: 1.5 GB

 

  • Süre: 1 Saat 45 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Komedi – Korku – Bilim Kurgu

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 1985

 

  • IMDb: 7.2

 

FILM TRAILER

Re-Animator Fragman

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Re-Animator 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.