Red Sparrow

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Red Sparrow TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Red Sparrow 1080p Torrent İndir

Red Sparrow 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Red Sparrow, Francis Lawrence tarafından yönetilen ve Justin Haythe tarafından yazılan ve aynı adı taşıyan 2013 romanı Jason Matthews tarafından yazılan bir 2018 Amerikan casus filmi. Filmde Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling, Mary-Louise Parker ve Jeremy Irons yer alıyor. Bir köstebeğin kimliğini keşfetme umuduyla bir CIA ajanıyla iletişim kurmak için gönderilen bir Rus istihbarat subayı hikayesini anlatıyor.

CIA’nin eski bir üyesi olan Matthews, casusluk tasvirindeki üretimi tavsiye etti. Tarihi Sovyet cinsiyetten ve çağdaş Rus kompromat kullanımına dayanarak, film çekimi Macaristan, Slovakya ve Avusturya’da gerçekleşti. Jennifer Lawrence, performansına hazırlanmak için New York City Balesi ile çalıştı.

Red Sparrow, 15 Şubat 2018’de Washington, DC’deki Newseum’da prömiyeri ve 2 Mart 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldü. Film, dünya çapında 151 milyon doları buldu, mütevazi bir gişe başarısı oldu ve eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı, bunu “maddeden daha fazla stil” olarak tanımlayan ve filmin uzunluğunu ve şiddet ve cinsiyete aşırı bağımlılığını eleştiren Jennifer Lawrence’ın performansını övme niteliği taşıma niteliğinde.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Red Sparrow Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.2 GB
  • Süre: 2 Saat 20 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Drama – Gerilim
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 6.7

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Red Sparrow 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.