Reigns Game of Thrones

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Reigns Game of Thrones

Full Torrent Oyun İndir

[ GOG ]

 

Reigns Game of Thrones GOG Torrent İndir

Reigns Game of Thrones GOG Torrent İndir

 

oyun-konusu

 

Reigns: Game of Thrones, ödüllü HBO® TV dizisi Game of Thrones® ‘in mirasçısı ve Nerial and Devolver Digital’ten Reigns serisi Reigns’i canlandırdı. Melisandre’nin ateşli vizyonları aracılığıyla, Demir Taht’ı Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen ve dahası, Yedi Krallığın karmaşık ilişkilerini ve düşman gruplarını dikkatli bir şekilde ele alalım. Siyasi rakipleri dışlamak için acımasız taktikleri kullanın ve senin fickle bannerman üzerinde geçirimsiz çekicilik sürdürün. Saltanatınızı uzatmak için halkın dengesini ve iyiliğini koruyun ve belki de bir gün, gelecek kışın dehşetini sürdürebilir.

Zorlu Oyuncular: Demir Tahttan Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Sansa Stark ve daha fazlası. Hikayelerine özgü meydan okumalar ve gizemlerle yüzleşmek için kilidini açtığınız her kral ve kraliçe arasındaki değişim.

İradenizi İfade Et: Yedi Krallığın kaderini değiştirmek için sola ya da sağa sola, Westeros halkının ateşli memnuniyeti ve öngörülemeyen taleplerini duyunca sonsuza dek. Belli bir karakter rahatsız edici olursa, Majesteleri’ndeki kaygılarını ortadan kaldırmak için kartlarını yarıya kadar yırtıp – ne pahasına olursa olsun?

Reenvision Westeros: Melisandre’ın vizyonları sizin oyun alanınız ve Iron Throne’ye oturacak olanların kaderlerini hayal etmek için televizyon dizisinin ötesine uzanıyor. Sansel Stark’ın Jaime Lannister ile evlenmesi durumunda Baelor’un Büyük Sept’u Cersei olarak yeniden inşa edin veya Yedi Krallık’ın yolunu keşfedin.

Regal Mini Oyunları: En güçlü yöneticilerin bile endişelerini bir kenara bırakıp, şimdi ve o zaman daha önemsiz meselelere katılmaları gerekiyor. Jousting’den taverna kavşaklarına kadar, bu rahatsızlıklar sonuçsuz kalmaz!

Bir Grander Reigns: Reigns serisinin hayranları, serilerdeki en büyük, en derin girişten memnun olacaklar, ki bu sadece bildiğiniz hikayeleri geri almaz, aksine sizin yeni maceralarınızı yaratmanızı sağlar.

Iconic Soundtrack: Westeros’un kaderini ve topraklarında yaşayanları Rami Djawadi’nin HBO serisinin yükselen skoruna karar verin.

 

Tür:   Macera – RPG
Platform: PC
Boyut: 0.7 GB
Crack:  GOG
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Reigns Game of Thrones TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Reigns Game of Thrones Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
  • İşlemci: Intel Pentium D 830 (2 * 3000) veya eşdeğeri
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Grafik: Geforce GT 610 (1024 MB) veya eşdeğeri
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Reigns Game of Thrones TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.