Remnant From The Ashes Letos Lab

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:


torrent-indir


Remnant From The Ashes Letos Lab

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Remnant From The Ashes Letos Lab, canavar yaratıkların istila ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçen üçüncü şahıs bir hayatta kalma aksiyon oyunu. Son insanlık kalıntılarından biri olarak, ölümcül düşman ve destansı patronların ordularını yüzüstü bırakmak ve bir ayak tabanını oymaya çalışmak, yeniden inşa etmek ve kaybedilen şeyleri geri almak için tek başına ya da diğer iki oyuncu ile birlikte yola çıkacaksınız.

İNSANLARIN ANLAYIŞI
Dünya başka bir boyuttan eski bir kötülük tarafından kaosa fırlatıldı. İnsanlık hayatta kalmak için mücadele ediyor, ancak portalları başka alemlere ve alternatif gerçekliklere açma teknolojisine sahipler. Kötülüğün nereden geldiğinin gizemini açığa çıkarmak, hayatta kalmak için kaynakları toplamak ve yeniden inşa etmek için insanlığın ayak izlerini oymak için mücadele etmek için bu portallar boyunca seyahat etmeliler.

SONSUZ FANTASTİK GERÇEKLİK BÜYÜTÜ
Her oyun oynadığınızda değişen, yeni haritalar, düşman karşılaşmaları, arayış fırsatları ve dünyadaki olaylar yaratan dinamik olarak oluşturulmuş dünyaları keşfedin. Oyunun dört eşsiz dünyasının her biri, her oyunda yeni zorluklar yaratacak canavarca denizciler ve ortamlarla doludur. Uyum sağlayın ve keşfedin… ya da çalışırken ölün.

Temizlemek. YÜKSELT. UZMANLAŞMAK.
Tecrübe kazanmak, düşman yağmalamak ve yükseltmek için düşmanca ortamlar boyunca çılgınca sert düşmanların ve epik patronların üstesinden gelip, onlarca benzersiz yöntemle karşılaşmak için silah, zırh ve modifikasyonlardan oluşan bir cephanelik oluşturmaya çalışın.

SAYILARDAKİ GÜÇ.
Diğer dünyaları Kök’e son vermeye davet etmek tehlikelidir ve hayatta kalmak garanti olmaktan uzaktır. Hayatta kalma şansınızı artırmak için diğer iki oyuncu ile bir araya gelin. Oyunun en zorlu mücadelesinde başarılı olmak için takım çalışması gerekli… ve en büyük ödüllerini aç.

 

  • Tür: Aksiyon – Macera – RPG – Hayatta Kalma

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 30.4 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: EKİM 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Remnant From The Ashes Letos Lab TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Remnant From The Ashes Letos Lab Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: AMD Radeon RX 470
DirectX: Sürüm 11

 

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Remnant From The Ashes Letos Lab CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.