Resident Evil: Vendetta

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Resident Evil: Vendetta TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Resident Evil: Vendetta 1080p Torrent İndir

Resident Evil: Vendetta 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Resident Evil: Biohazard olarak bilinen Vendetta: Japonya’da Vendetta (Baiohazādo Vendetta) Vendetta, ilişkili video ile aynı evrende yer alan Resident Evil serisinin bir parçasını oluşturan 2017 Japon 3D animasyonlu biopunk aksiyon-korku filmi. oyunlar (Milla Jovovich’in oynadığı canlı aksiyon filmlerinden farklı olarak). Filmde Chris Redfield, Leon S. Kennedy ve Rebecca Chambers karakterleri bulunuyor. Bu, 2008 yılında Resident Evil: Dejenerasyon’dan sonra üçüncü CG filmi, ardından da Resident Evil: Damnation’ın 2012’de izledi ve bu film, Leon ile ana karakter olarak üçüncü oldu.

Film, Makoto Fukami (Psycho-Pass) tarafından yazılan ve Takanori Tsujimoto (Yeni Nesil: Patlabor, Ultraman X) tarafından yönetilen Marza Animation Planet tarafından üretildi. Takashi Shimizu yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Film, 27 Mayıs 2017’de Japonya’da piyasaya sürüldü. Birleşik Krallık’ta sınırlı bir tiyatro gösterisi 14 Haziran 2017’de yapıldı ve 19 Haziran 2017’de Kuzey Amerika için planlandı. Film, Haziran ayında dijital perakendeciler arasında Kuzey Amerika’da piyasaya sunuldu. 20 ve Blu-ray ve DVD’de 18 Temmuz.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Resident Evil: Vendetta Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.5 GB
  • Süre: 1 Saat 37 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Animasyon – Aksiyon – Macera
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017
  • IMDb: 6.3

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Resident Evil: Vendetta 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.