RICO

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:RICO

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

RICO CODEX Torrent

RICO CODEX Torrent

 

 

oyun-konusu

 

 

İki polis, bir dava ve onları öldürmek için sadece 24 saat … bir ömür boyu büstü atabilir misin? Gevşek bir top polis dedektifi rolünü üstlenin ve heyecan verici, ustalıkla oluşturulmuş heyecan verici bir aksiyon filmi FPS’de suç çetelerine karşı karşıya kalın. Çevrimiçi ya da yerel olarak bir arkadaşınızla güçlerinizi birleştirin ve bu sahtekarları gerçek dostluk tarzında yakalayın!

RICO görev gücünün bir parçası olarak, göreviniz açıktır: içeri girin, suçluları kaldırın ve tekrar dışarı çıkın. Kulağa kolay geliyor, ama bu değil – usule göre üretilen davalar, sizi veya ne beklediğinizi asla bilemeyeceğiniz anlamına gelir. Yüklemenizi seçin, ardından düşmanın üzerinde taktiksel bir kenar oluşturmak için sürpriz öğesini kullanın. Yeni silahların, görev türlerinin ve özelliklerin kilidini aç veya Daily Play’e dal ve polis sıralamasında ne kadar yükseğe çıkabileceğini gör!

 

 

  • Tür: Aksiyon

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 3.7 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: MART 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

RICO TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

RICO Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Pencere 8.1
İşlemci: Intel Core i5-4590
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: GeForce GTX 760 (2048 MB Ram)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 8 GB boş alan

 

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

RICO CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.