Riverdale

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Riverdale 1-3. Sezon Tüm Bölümler

Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Riverdale Sezon Torrent

Riverdale Sezon Torrent

 

 

 

film-konusu

 

Riverdale, Archie Comics karakterlerine dayanan bir Amerikan gençlik drama dizisidir. Dizi, Archie Comics’in baş yaratıcı sorumlusu Roberto Aguirre-Sacasa tarafından CW’ye uyarlandı ve Warner Bros. Televizyon ve CBS Televizyon Stüdyoları tarafından Berlanti Productions ve Archie Comics ile birlikte hazırlandı. Aslen Warner Bros. Pictures için bir film uyarlaması olarak tasarlanan fikir, Fox için bir televizyon dizisi olarak yeniden tasarlandı. 2015 yılında, projedeki gelişme, serilerin bir pilot için sipariş edildiği CW’ye taşındı. Çekimler Vancouver, British Columbia’da gerçekleşir.

Dizi Archie Andrews rolünde KJ Apa ile Archie Comics karakterlerine dayanan bir topluluk kadrosu; Betty Cooper gibi Lili Reinhart, Veronica Lodge olarak Camila Mendes ve dizi anlatıcısı Jughead Jones gibi Cole Sprouse. Oyuncular ayrıca Cheryl Blossom olarak Madelaine Petsch, Josie McCoy’dan Ashleigh Murray, Kevin Keller’dan Casey Cott, Charles Melton ve Reginald “Reggie” Mantle rolündeki Ross Butler ve Toni Topaz olarak Vanessa Morgan’ı da içeriyor. Serinin diğer karakterleri arasında ana karakterlerin ana babaları vardır: Fred Perry gibi Luke Perry, Alice Cooper olarak Mädchen Amick, Hermione ve Hiram Lodge olarak Marisol Nichols ve Mark Consuelos ve FP Jones olarak Skeet Ulrich.

Dizi, 26 Ocak 2017’de olumlu eleştirilerle çıktı. 22 Ekim’de ikinci sezon, 11 Ekim 2017’de yapıldı ve 16 Mayıs 2018’de sona erdi. 2 Nisan 2018’de CW, 10 Ekim 2018’de prömiyeri olan üçüncü sezon için diziyi yeniledi.

 

 

DIZI TRAILER

Riverdale TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 6.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-3. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Suç – Gizem
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2016 –
  • IMDb: 7.5

 

 • gorseller

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.