Sacred Games

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Sacred Games 1. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Sacred Games Sezon Torrent İndir

Sacred Games Sezon Torrent İndir

 

film-konusu

 

Sacred Games, aynı adı taşıyan Vikram Chandra’nın 2006 gerilim romanına dayanan bir Hint web televizyon dizisidir, aynı zamanda Hindistan’ın ilk Netflix orijinalidir. Seri, afişleri Phantom Films altında üreten Vikramaditya Motwane ve Anurag Kashyap tarafından yönetilmektedir. Roman Varun Grover, Smita Singh ve Vasant Nath tarafından uyarlandı. Kelly Luegenbiehl, Erik Barmack ve Motwane yönetici yapımcı olarak görev yaptı.

Sartaj Singh (Saif Ali Khan), Bombay’ı 25 gün içinde şehre kaydetmesini söyleyen gangster Ganesh Gaitonde’den (Nawazuddin Siddiqui) bir telefon almasını isteyen sorunlu bir polis memuru. Dizi, takip eden olayları anlatıyor. Dizinin kadrosunda ayrıca farklı rollerde Radhika Apte, Girish Kulkarni, Neeraj Kabi, Jeetendra Joshi, Rajshri Deshpande, Jatin Sarna, Elnaaz Norouzi ve Kubra Sait bulunuyor.

Sacred Games’in gelişimi, Netflix Başkan Yardımcısı Erik Barmack’in, 2014’te platform için Hint içeriği yaratmak için Motwane ile iletişime geçmesinden sonra başladı. Chandra’nın romanını, Motwane’ın kabul ettiği yerel Hint dilinde uyarlamayı seçti. Komut tamamlandıktan sonra, Motwane Kashyap’tan ortaklaşa konuşmalarını istedi; Motwane, Singh’in katıldığı dizileri yönetirken, Kashyap Gaitonde’nin yönetti. Swapnil Sonawane, Motwane için fotoğraf yönetmeniydi; Kashyap’ın yönettiği sahneleri Sylvester Fonseca ve Aseem Bajaj filme çekti. Aarti Bajaj editördü ve Alokananda Dasgupta arka plan puanını oluşturdu.

Sacred Games’ın ilk dört bölümü, 29 Temmuz 2018’de, 6 Temmuz’da 191 ülkesinde Netflix’te yayınlanan sekiz bölümün tam sezonuyla; 20’den fazla dilde altyazılıydı. Özellikle eleştirilerden olumlu eleştiriler aldı, özellikle performansları ve yazıları için övgü topladı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Sacred Games TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 13 GB
  • Süre: 1 . Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Suç – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 9.1

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Sacred Games 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.