Sanju

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Sanju TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

film-konusu

 

Sanju, Rajkumar Hirani’nin yönettiği ve Hirani ve Abhijat Joshi tarafından yazılan bir 2018 Hint biyografik filmi. Sırasıyla Hirani ve Vidhu Vinod Chopra, Rajkumar Hirani Films ve Vinod Chopra Films afişleri altında üretildi. Film, Bollywood’lu aktör Sanjay Dutt’un hayatını, uyuşturucuyla olan bağımlılığını, 1993 Bombay bombalamaları, babasıyla ilişkisi, endüstride geri dönüş, bomba patlamaları sonucu meydana gelen suçlamaların düşmesi ve onun da hapis cezası Ranbir Kapoor, Dutt olarak, Sunil Dutt gibi Paresh Rawal, Vicky Kaushal, Nargis olarak Manisha Koirala, Manyata Dutt, Sonam Kapoor, Anushka Sharma ve Jim Sarbh gibi Dia Mirza özelliklerini taşıyan bir oyuncu kadrosuyla oynadı.

Hirani ile yaptığı bir sohbette Dutt, hayatının en başından beri ilginç bulduğu ve Dutt’un hayatına dayanan bir film yapmasını istediği anekdotları paylaştı. Dutt’un annesi Nargis’in onu çağırdığı takma adından sonra Sanju başlığını taşıyordu. İlk fotoğraf Ocak 2017’de başladı ve Ocak 2018’de tamamlandı. Filmin müziği, Rohan-Rohan ve Vikram Montrose tarafından, A. R. Rahman’ın konuk besteci olarak yapıldı. Fox Star Studios, filmin dağıtım haklarını satın aldı.

Sanju, 29 Haziran 2018’de dünya çapında serbest bırakıldı. Kapoor ve Kaushal’in performansını ve Hirani’nin yönünü öven eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı; Bazıları onun kahramanı olduğu varsayılan imajını eleştirdi. Hindistan’da 2018’de yayınlanan herhangi bir film için en yüksek açılışını yaptı ve üçüncü gününde Hindistan’daki Hintli bir film için şimdiye kadarki en yüksek günlük koleksiyonu vardı. Dünya çapındaki 579 crore (81 milyon ABD Doları) değerindeki Sanju, ikinci en yüksek gayri safi yurtiçi (net) film ve tüm zamanların en yüksek gayri safi Hintli filmlerinden biri olan 2018’in en yüksek gayri safi Hint filmi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Sanju Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.5 GB
  • Süre: 2 Saat 35 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Biyografi – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 8.3

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Sanju 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.