Satisfactory

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Satisfactory v95718

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Satisfactory Torrent İndir

Satisfactory Torrent İndir

 

 

oyun-konusu

 

 

Tatmin edici, Keçi Simülatörünün yaratıcıları ve Sanctum serisinin yaratıcısı Coffee Stain Studios’tan yeni bir oyundur. Tatmin edici fabrika yönetimi ve gezegen sömürüsü bir oyundur. FICSIT Inc. için çalışan bir mühendis olarak, bir avuç el aletiyle yabancı bir gezegene atılırsınız ve tüm kaynak ihtiyaçlarınızı otomatikleştirmek için giderek daha karmaşık fabrikalar inşa etmek için gezegenin doğal kaynaklarını toplamanız gerekir. Kurulduktan sonra, FICSIT’e bilinmeyen amaçları için giderek artan sayıda ve karmaşık bileşenler sağlayarak, Uzay Asansörünü inşa etme ve Proje Montajına başlama zamanı gelecektir.

Oyunun ana odağı bina inşa etmek ve bunları Konveyör Bantlar ile birbirine bağlamaktır, böylece fabrikanız sizin için madencilik, nakliye, teslimat ve kendini devam ettirmek için güç üretme de dahil olmak üzere tüm eşya yapım sürecini idare edebilir. Daha gelişmiş mühendisler, verimliliği en üst düzeye çıkarmak için binalarının saat hızını tam olarak ayarlayacaktır.

 

 

  • Tür: Aksiyon – Hayatta Kalma

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 10.8 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: MART 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Satisfactory v95718 TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Satisfactory v95718 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

CPU: i5-3570k 3,4 GHz 4 Çekirdek
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü (64-Bit)
VİDEO KARTI: GTX 660 2GB
ÜCRETSİZ DİSK YERİ: 20 GB

 

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Satisfactory v95718 CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.