Scrubs

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Scrubs 1-9. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Scrubs Sezon 1-9 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Scrubs , 2 Ekim 2001’den 17 Mart 2010’a kadar NBC’de ve daha sonra ABC’de yayınlanan bir Amerikan medikal komedi-tiyatro dizisidir. Seri, daha sonra bir Öğretim Hastanesi haline gelen kurgusal Kutsal Kalp Hastanesi’nde çalışanların yaşamlarını izler. Başlık, cerrahi scrubs ve düşük dereceli bir kişi için bir terimdir çünkü serinin başında, ana karakterlerin çoğu tıbbi stajyerdir.

Seri, hızlı tempolu slapstick ve çoğunlukla merkezi karakterin hayalleri olarak sunulan gerçeküstü vinyetler, Dr John “J.D.” ile not edildi. Dorian, Zach Braff tarafından canlandırıldı. Geçtiğimiz sezonun ana oyuncusu Braff, Sarah Chalke, Donald Faison, Neil Flynn, Ken Jenkins, John C. McGinley ve Judy Reyes’den oluşuyordu. Dizide, Brendan Fraser, Heather Graham ve Colin Farrell gibi film oyuncuları tarafından çok sayıda konuk gösterildi.

Sekiz sezonluk “Benim Finale” bir seri final olarak tasarlanıp filme alınmasına rağmen, gösteri dokuzuncu bir sezon için yeniden başlatıldı, bu ayar bir tıp okuluna taşındı ve yeni oyuncuların tanıtımı yapıldı. Orijinal oyuncudan sadece Braff, Faison ve McGinley düzenli oyuncu kadrosunda kaldı, diğerleri ise Reyes hariç olmak üzere konuk görüşlerini yaptılar; Kerry Bishé, Eliza Coupe, Dave Franco ve Michael Mosley, Bishé’nin yeni anlatıcısı haline gelmesiyle birlikte seri hale geldi.

Disney-ABC Televizyon Grubu’nun televizyon yapım bölümü tarafından üretilen Scrubs, 2 Ekim 2001’de NBC’de düzenlendi. Seri 2006 yılında Peabody Ödülü’ne layık görüldü. Yedinci sezon boyunca NBC gösteriyi yenilemeyeceğini açıkladı; ABC, 6 Ocak 2009’da başlayan dizinin sekizinci sezonunu aldığını açıkladı. Dokuzuncu sezon 1 Aralık 2009’da, 14 Mayıs 2010’da ABC resmi olarak seriyi iptal etti.

 

DIZI TRAILER

Scrubs TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 3.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-9. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Komedi – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2001 – 2010
  • IMDb: 8.4

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Scrubs 1080p 1-9. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.