SCUM

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
SCUM

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

SCUM

 

oyun-konusu

 

Dünyanın dikkati sistem gereksinimleri ile üzerine çeken, TEC1’in TV duyumu SCUM’unun ikinci sezonu olarak başlaması için uyarım behemotu olarak öne sürüldü. Bu yeni sezon, zorlu kapalı alanlarından lüks ahşaplara, hareketli alanlara ve TEC1’in kendi özel SCUM Adasının zorlu manzaralarına meydan okuyor. Hem hayranların üst düzeydeki tercihleri ​​hem de yeni tutuklular, gözetmenlerin, yapımcıların ve kurumsal patronların, popülerlik, bağışlar ve sonsuz yaşam için bir çekimin yardımıyla savaşırken acımasız bir savaşıyla çatışacaktır.

Filth, çok oyunculu açık dünya hayatta kalma oyununu, karakterlerin kişiselleştirilmesi, kontrolü ve hareketinin olağanüstü seviyeleriyle, öğrenme ve yeteneklerin uzun mesafe hayatta kalması için kesin bir silah olduğunu ileri sürmeyi beklemektedir. Seçkin PvP’yle “organize olayları” organize edip, her zaman herkes tarafından erişilebilir olan organize kemik sağkalımının hassas bir şekilde düzenlenmesi ve idare edilmesine katılırken, SCUM, karmaşık rekreasyon ile hayatta kalma eğlencesinin ilerleyen çağındaki olağanüstü rekreasyon arasında olağanüstü bir uyum sergiler.

 

Tür:  Açık Dünya  – Hayatta Kalma – Macera – FPS
Platform: PC
Boyut: 13.1 GB
Crack:  CODEX
Tarih: Ağustos 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

SCUM TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

SCUM Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • : Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı

SCUM TORRENT İNDİR
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.