Secret of Harrow Manor

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Secret of Harrow Manor VR

Full Torrent VR Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Yıl 1988’di. Bireyler, yeni bir İngiliz kasabasında yok oldular – ve her açıdan, oldukça uzun bir süre sürdü. Tüm işaretler, yerel halkın Harrow Malikanesi dediği ormanlık alanlardaki eski bir alana işaret eder. Anlaşmanın ne olduğunu keşfedebilecek miydin? Daha da önemlisi, daha eleştirel bir şekilde, dışarı çıkabilecek misin?

Harrow Malikânesi’nin gizemi, büyüdüğümde beni çok canlandıran canlandırmalar gibi korkutucu bir ıssız ev ortamında zombilere ve hayvanlara karşı koyan hayatta kalma korkusu sınıfında bir VR eğlencesi yapmak için gerek duyduğum için yapıldı. Tek bir zombi ile bile korkulacak bir yerdeydiniz ve bunu yapmak için son hedefi akılda tutarak mühimmat ve anahtarlar için bölgeyi taramanız bekleniyor. Yolculuğa benzer şekilde, bu chateau’da meydana gelenlerin ve her durumda hayvanların neler yaptığını anlatan öyküyü yavaş yavaş ortaya çıkaracak olan çok sayıda arşiv keşfedeceksiniz.

 

Tür: Korku, Gerilim
Platform: PC, VR
Boyut: 3.4 GB
Crack: PLAZA
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Secret of Harrow Manor TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Secret of Harrow Manor Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i7
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 860
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 5 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.