Seinfeld

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Seinfeld 1-9. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Seinfeld Sezon 1-9 1080p Torrent İndir

Seinfeld Sezon 1-9 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Seinfeld, 1989’dan 1998’e kadar NBC’de dokuz mevsimde koşan bir Amerikan televizyon sitcomudur. Larry David ve Jerry Seinfeld tarafından yaratılmıştır. Bu film, kendisinin kurgusal bir versiyonu olarak rol almıştır. Manhattan’ın New York City’deki Upper West Side bölgesinde bir apartman binasında ağırlıklı olarak yer alan gösteri, en iyi arkadaşı George Costanza (Jason Alexander), arkadaş ve eski kız arkadaşı Elaine Benes (Julia Louis-Dreyfus) dahil olmak üzere bir avuç Jerry’nin arkadaşlarına ve tanıdıklarına sahiptir. ve Cosmo Kramer (Michael Richards) salonunun karşısındaki komşu. Çoğu zaman bölümlerin çoğu günlük hayatın minutiaları hakkında olduğu için “hiçbir şey hakkında bir gösteri” olarak tanımlanır.

Seinfeld, Columbia Pictures Television ile birlikte West-Shapiro Productions ve Castle Rock Entertainment tarafından üretildi. Sendikada, seri 2002’den bu yana Sony Pictures Television tarafından dağıtıldı. David ve Seinfeld tarafından Larry Charles, Peter Mehlman, Gregg Kavet, Carol Leifer, David Mandel, Jeff Schaffer, Steve Koren, Jennifer gibi senaryo yazarlarıyla yazılmıştı. Crittenden, Tom Gammill, Max Pross, Dan O’Keefe, Charlie Rubin, Marjorie Gross, Alec Berg, Elaine Pope ve Spike Feresten. Eleştirmenlerin favorisi olan seri, altı ve dokuz sezonda Nielsen reytinglerine öncülük etti ve her yıl 1994’ten 1998’e kadar ilk iki (NBC’nin ER’leri) arasındaydı.

Seinfeld, şimdiye kadar yapılmış en büyük ve en etkili sitcomlardan biri olarak kabul edilir. Eğlence Haftası, Rolling Stone ve TV Rehberi gibi yayınlarda tüm zamanların en iyi televizyon şovları arasında yer aldı. Şovun en ünlü bölümleri arasında “The Chinese Restaurant”, “The Parking Garage” ve “The Contest” yer alıyor. 2013 yılında, Amerika Yazarlar Birliği, Tüm Zamanların En İyi Yazılı Dizi Dizisi (Sopranos’a ikinci) olarak oy verdi. E! diziyi “90’ların yönetdiği 1 numaralı neden” olarak adlandırdı ve çok sayıda bölümden alıntılar popüler kültürde ilgi çekici hale geldi.
 

DIZI TRAILER

Seinfeld TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 10.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-9. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Komedi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 1989 – 1998
  • IMDb: 8.9

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Seinfeld 1080p 1-9. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.