Seven Enhanced Edition

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Seven Enhanced Edition

Full Torrent Oyun İndir

[ RELOADED ]

 

 

 

oyun-konusu

 

Seven: Enhanced Edition, Vetrall İmparatorluğu’nun temellerini sarsacak bir görev için gönderilen bir usta hırsız olan Teriel olarak oynadığınız açık dünya, izometrik gizli ve aksiyon rol yapma oyunudur. Canlı hapishane Peh adasında serbest dolaşın ve Boğulan Geçmiş’in genişlemesinde bir denizaltı gemisinde deniz derinliklerini keşfedin.
YAYINLI GEÇMİŞ GENİŞLETMEDE YEDİ SAVAŞ YENİ GAMEPLAY
Mitolojik batık gemiyi keşfeden ve onu keşfedilmemiş zenginliklerin umuduyla keşfe çıkmış gizemli vagabonds grubunun “Enclave” sine rastlayan seri hırsız Teriel olarak keşfe devam edin. Ancak gömülü olan şeyler, Teriel ve Enclave’in keşfedeceği gibi, iyi bir nedenden dolayı gömüldü.
İZOMETRİK BİR PERSPEKTİFDEN AÇILIŞA BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN
Peh’e ayak bastığınız andan itibaren, ada size açık. Renkli bir dizi ortamda gizlice dolaşın, koşun, tırmanın ve savaşın. İstediğiniz yeri keşfetmekte özgürsünüz; sadece güvenlik kontrol noktaları, canavarların etkilediği bölgeler ve tehlikeli fraksiyonlar önünüze çıkıyor!
ÇOCUKLARINIZI SEÇİN
Bir usta hırsız olarak, Teriel gizlilik sanatında usta. Düşmanların arkasından ve üstünden atlamak, şaşırtıcı kılık değiştirmiş herkesi kandırmak, ya da sadece görüş alanından tamamen uzak durmak için çevreyi kullanmak. Ancak işler ters giderse, ya da sabırsız hissediyorsanız, sizi bir dizi yıkıcı silahla salıvermekten ve düşmanlar üzerindeki ölümcül büyülü yetenekleri salıvermekten alıkoyacak hiçbir şey yoktur.
MUHASEBE RENKLİ KARAKTERLER MİLLİ
Umutsuz köleler ve mahkumlardan zengin sosyalitlere kadar bir dizi insanla karşılaşın. Sadece Peh’in iki ana fraksiyonuna dikkat edin: Biomancers ve Technomagi. Böyle umutsuz bir yerde, alabilecekleri her türlü yardımı alacak birçok kişi var. Peh’in sakinlerine yardım etmeyi veya istismar etmeyi seçin, ancak sonuçlara hazırlıklı olun.
KARAR VE ARAŞTIRMA’NIN EPİK BİR HİKAYESİNİ KEŞFEDİN
Peh’de herkesin bir gündemi vardır ve genellikle göründüğünden daha fazlası vardır. Güvensizlikle iç içe bir dünyaya dalın ve güçlü güçlerin işlenmesi arasında ezildi. Son derece önemli bir görevi tamamlamak için size sahip olan cini ile çalışın. Vetrall İmparatorluğu’nun kaderi senin ellerinde.

 

  • Tür:  MACERA – AKSİYON – RPG – BİLİM KURGU

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 3.5 GB

 

  • Crack:  RELOADED

 

  • Tarih: MART 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Seven Enhanced Edition TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Seven Enhanced Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 8.1 / 10 (64 bit sürümler)
İşlemci: Intel Core i5-2400, AMD FX-8320
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB boş alan

 

 

gorseller

 

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Seven Enhanced Edition TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.