Shadow Fight 3 Kolay Kazanma Hileli

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:




Shadow Fight 3 1.7.1 Kolay Kazanma Hileli 

Android APK İndir

Shadow Fight 3 Hileli Android APK İndir
Shadow Fight 3 Android APK

Shadow Fight 3 1.7.1, android oyun dünyasındaki en gelişmiş kavga et oyunlarından biridir. Android oyunları oynayan ve Shadow Fight 2’yi tanımayan hiç kimse yok. Shadow Fight 2’nin dünyaca popüler hale gelmesinden çok sonra, Shadow Fight 3 oyuncuların karşısına çıkıyor.

Shadow Fight serisinsin Shadow Fight 2 versiyonuna göre Shadow Fight 3‘de oldukça büyük farklılıklar olduğunu bilmeniz gerekiyor. Shadow Fight 3’ün neye benzediğini görmek istiyorsanız aşağıdaki trailer’ı izlemenizi öneririm. Shadow Fight 3’ü android apk ve hileli olarak indirip oynamanızı da tavsiye ederim.
  • Uygulama adı: Shadow Fight 3
  • Sürüm: v1.7.1
  • Hile Türü: Kolay Kazanma Hilesi
  • Dil: İngilizce / Other
  • Boyut: 36 MB  APK – 613 MB OBB DATA


Shadow Fight 3 Android APK İndir hileli
Shadow Fight 3 1.7.1 Trailer

İNDİRME LİNKLERİ

Shadow Fight 3 1.7.1 Kolay Kazanma APK İndir
Shadow Fight 3 1.7.1 Android APK İndir


Kolay kazanma hileli apk’sı ile oynamak için önce Shadow Fight 3 1.7.1 OBB DATA FILES dosyasını indirin ve ortaya çıkan com.nekki.shadowfight3 klasörünü cihazınızın giriş dizininden Android / obb / klasörüne kopyalayın. Ardından HİLELİ Apk dosyasını indirin ve yükleyin. Oyun hazır afiyet olsun.





REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.