Shadow of the Tomb Raider – CPY

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Shadow of the Tomb Raider

Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

Shadow of the Tomb Raider CPY Torrent İndir

Shadow of the Tomb Raider CPY Torrent İndir

 

oyun-konusu

 

Shadow of the Tomb Raider, Eidos Montréal tarafından Crystal Dynamics ile birlikte geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Tomb Raider dizisindeki Rise of 2015 oyunundan anlatıya devam ediyor ve Tomb Raider serisinin on ikinci ana girişidir. Oyun 14 Eylül 2018’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü.

Tomb Raider Yükselişi olaylarından kısa bir süre sonra, onun hikayesi Lara Croft’u takip eder ve Mesoamerica ve Güney Amerika’da efsanevi Paititi şehrine girer, Paramiliter örgütü Trinity ile mücadele eder ve yarıştığı Maya kıyametini durdurmak için yarışır. Lara yarı-açık hub’ları araştırırken çevreyi geçmeli ve düşmanları ateşli silahlarla ve gizliyle savaşmalıdır. Bu merkezlerde, yeni ödüller, tam yan görevler ve yararlı materyallerin üretilmesi için kullanılabilecek kaynakların açığa çıkarılması için mezarlara meydan okuyabilir.

Gelişim, Temmuz 2018’e kadar süren Tomb Raider Yükselişi’nin tamamlanmasının ardından 2015’te başladı. Shadow of the Tomb Raider, Lara’nın 2013’te yeniden başlamasıyla başlayan yolculuğunun sonuçlandırılması için tasarlandı. kişilik. Kurgu ve anlatım, Maya ve Aztek mitolojilerine dayanarak, mimarları ve Paititi halkını tasarlamak için tarihçilere danıştı. Oyun, hem fan geribildirimi hem de Eidos Montréal’in isteklerine göre ayarlandı. Camilla Luddington, Lara için ses ve hareket yakalama çalışması sağladı.

Tomb Raider’ın gölgesi eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı, ancak bazıları ‘oyun oynanışının eski haline geldiğini ve yeniliklerden yoksun olduğunu eleştirdiler.

 

Tür:   Aksiyon – Macera
Platform: PC
Boyut: 35.5 GB
Crack:  CPY
Tarih: Kasım 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Shadow of the Tomb Raider TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Shadow of the Tomb Raider Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: i3-3220 INTEL veya AMD Eşdeğeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GTX 660 / GTX 1050 veya AMD Radeon HD 7770
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı

Shadow of the Tomb Raider CPY TORRENT İNDİR
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.