Shadowhunters: The Mortal Instruments

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Shadowhunters: The Mortal Instruments 1-3. Sezon Tüm Bölümler

Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Shadowhunters The Mortal Instruments Torrent

Shadowhunters The Mortal Instruments Torrent

 

 

film-konusu

 

Shadowhunters: The Mortal Instruments olarak da bilinen Shadowhunters, Cassandra Clare tarafından yazılan popüler kitap serisi The Mortal Instruments adlı, Ed Decter tarafından geliştirilen Amerikan doğaüstü bir drama televizyon dizisidir. 12 Ocak 2016’da Kuzey Amerika’da Freeform’da gösterime girdi. Öncelikle Toronto, Ontario, Kanada’da çekildi, dizi on sekizinci doğum gününde kendisinin kim olduğunu sanmadığını öğrenen Clary Fray’ı (Katherine McNamara) takip ediyor. bunun yerine, şeytanları avlayan insan-melek melezleri olan uzun bir Shadowhunters çizgisinden geliyor.

Bu, roman serisinin ikinci uyarlamasıdır, 2013 filminin ardından The Mortal Instruments: The City of Bones. Shadowhunters’in ilk sezonu eleştirmenlerden karışık tepkiler aldı. Pilot bölüm iki yıldan fazla bir süredir Freeform için en büyük izleyiciyi çekti. Gösteri, bir GLAAD Ödülü ve dört Teen Choice Ödülü kazanan birçok ödül adayı aldı.

Dizi, 2 Ocak 2017’de piyasaya sürülen 20 bölümden oluşan ikinci sezon için yenilendi. Ağustos 2016’da şovmen Ed Decter, “yaratıcı farklılıklar” dizisinden çıktı. Todd Slavkin ve Darren Swimmer Decter’ın yerine geçti. Nisan 2017’de, Freeform, 20 Mart 2018’de piyasaya sürülen 20 bölümün üçüncü sezonunun gösterisini yeniledi. Haziran 2018’de, Freeform, üç sezondan sonra diziyi iptal etti, ancak dizinin hikayesini doğru bir şekilde sonuçlandırmak için iki ekstra bölüm daha emretti; üçüncü sezonun ikinci yarısı 25 şubat 2019’da 12 bölümle birlikte prömiyere ayarlandı.

 

 

DIZI TRAILER

Shadowhunters: The Mortal Instruments TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 6.5 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-3. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Fantastik – Romantik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2016 –
  • IMDb: 6.7

 

 • gorseller

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.