Sherlock Holmes 2009 Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Sherlock Holmes 2009 Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Sherlock Holmes 2009

Sherlock Holmes 2009

film-konusu

 

Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle tarafından yapılan benzer bir ismin karakterini göz önünde bulundurarak 2009 tarihli bir gizli dönem etkinlik filmi. Film Guy Ritchie tarafından koordine edilmiş ve Joel Silver, Lionel Wigram, Susan Downey ve Dan Lin tarafından teslim edilmiştir. Michael Robert Johnson, Anthony Peckham ve Simon Kinberg tarafından senaryo, Wigram ve Johnson’ın bir hikayesinden oluşturuldu. Robert Downey Jr. dahası, Jude Law, Sherlock Holmes ve Dr. John Watson’u ayrı ayrı tasvir ediyor. 1890’da, tahmin edilemez kriminoloji uzmanı Holmes ve yandaşları Watson, gizemli bir toplum tarafından gizlice bir İngiliz toplumunun İngiliz İmparatorluğu’nu güçlü araçlarla genişletme planını engellemeye mahkum edildi. Rachel McAdams, önceki düşmanı Irene Adler ve Mark Strong, alçakgönüllü Lord Henry Blackwood’u canlandırıyor. Film, 25 Aralık 2009’da Kuzey Amerika’da ve 26 Aralık 2009‘da İngiltere, İrlanda, Pasifik ve Atlantik’te geniş bir şekilde taburcu edildi.

Sherlock Holmes, hikayesi, etkinlik düzenlemeleri, set parçaları, kıyafet taslağı, Hans Zimmer’ın melodik skoru ve Downey’nin infazını temel karakter olarak alkışlayarak, çoğunlukla En İyi Erkek Oyuncu dalında Altın Küre Ödülü’nü kazandı. Müzikal veya Komedi. Film ayrıca iki Akademi Ödülü, En İyi Orijinal Skor ve En İyi Sanat Yönü için belirlendi.

Bir devam, Sherlock Holmes: Bir Gölgeler Oyunu, 16 Aralık 2011 tarihinde, 2020 Aralık ayında lanse edilmek üzere üçüncü bir filmle birlikte lanse edildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Sherlock Holmes 2009 TRAILER

  • Dosya Boyutu: 1.7 GB
  • Süre: 2 SAAT 9 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Suç -Gerilim – Aksiyon
  • Kalite: 1080p

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Sherlock Holmes 2009 TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.