Sherlock Holmes: A Game of Shadows

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Sherlock Holmes: A Game of Shadows

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Sherlock Holmes A Game of Shadows 1080p indir

Sherlock Holmes A Game of Shadows 1080p indir

 

 

film-konusu

 

Sherlock Holmes: Gölgeler Oyunu, Guy Ritchie tarafından koordine edilen ve Joel Silver, Lionel Wigram, Susan Downey ve Dan Lin tarafından oluşturulan 2011 dönemi etkinlik riddle filmidir. 2009 filmi Sherlock Holmes’in devamı niteliğindedir ve Sir Arthur Conan Doyle tarafından yapılan Sherlock Holmes ve Dr. John Watson karakterlerini vurgular. Filmin senaryosu Michele Mulroney ve Kieran Mulroney tarafından bestelendi. Robert Downey Jr. dahası, Jude Law, Holmes ve Watson olarak parçalarını tekrar ediyor ve Simza, Stephen Fry, Mycroft Holmes, ve Jared Harris Profesör Moriarty olarak katıldı. Film, Conan Doyle’un kısa öyküleri olan “The Final Problem” ve “The Empty House” un eşsiz bir başlangıç ​​kaynağından sonra çekiliyor. Filmde Holmes ve Watson, bir savaş başlatmak için Guile düşmanı Profesör Moriarty tarafından çok yönlü bir arsaya engel olmak için Çingene maceralarıyla Avrupa’yı geçiyor.

Deşarjı üzerine, film arıza denetleyicilerinden harmanlanmış denetimler aldı ve genel olarak brüt 545 milyon doları aşan ekonomik olarak verimli oldu. 2020 Aralık ayında deşarj için bir süre belirlendi.

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 2 SAAT 9 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Suç
  • Kalite: 1080p

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Sherlock Holmes: A Game of Shadows TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.