Sicario: Day of the Soldado

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Sicario: Day of the Soldado TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

film-konusu

 

Sicario: Day of the Soldado (Birleşik Krallık’ta Sicario 2 olarak yayınlandı: Soldado, aynı zamanda Sicario 2: Day of the Soldado ve Sicario 2), Stefano Sollima’nın yönettiği ve Taylor Sheridan tarafından yazılan bir 2018 Amerikan gerilim filmi. 2015’in Sicario’sunun devamı niteliğindeki filmde Benicio del Toro, Josh Brolin ve Jeffrey Donovan’ın rolleri, Isabela Moner, Manuel Garcia-Rulfo ve rol aldığı Catherine Keener rolüyle yer alıyor. Hikaye, ABD-Meksika sınırındaki uyuşturucu savaşı ve ABD hükümetinin karteller arasında artan çatışmayı teşvik etme girişimi ile ilgilidir.

Sicario: Day of the Soldado, 29 Haziran 2018’de ABD’de Columbia Pictures etiketi altında Sony Pictures Releasing tarafından Lionsgate tarafından uluslararası olarak dağıtılırken piyasaya sürüldü. Film, ilk filmin bestecisi olan Jóhann Jóhannsson’un, Şubat 2018’de ölen Jóhann Jóhannsson’un anısına adanmıştır. Bu eleştirmenler, genellikle ilk filmin “acımasız ama layık” bir takipçisi olan eleştirilerden olumlu eleştiriler aldı. Brolin ve del Toro’nun performanslarına övgüde bulunmuşlardı, ancak bazıları bir patereyi ve bir devamsızlık için sebepsizliği sevmemekle birlikte. Film, bazıları tarafından Meksikalı ve Müslümanların algılanan olumsuz klişeleri nedeniyle de eleştirildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Sicario: Day of the Soldado Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.0 GB
  • Süre: 2 Saat 2 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Suç – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 7.3

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Sicario: Day of the Soldado 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.