Sıfır Bir 4. Sezon 9. Bölüm İndir – İZLE

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
UYARI

GÖRÜNTÜLEMEKTE OLDUĞUNUZ BU SAYFADAKİ BAZI LİNK VE MEDYALAR TELİF HAKKINDAN DOLAYI ERİŞİME KAPATILMIŞTIR.

 

Sıfır Bir 4. Sezon 9. Bölüm

1080p İndir

SANSÜRSÜZ

 

 

SIFIR BİR 4. SEZON 9. BÖLÜM

SIFIR BİR 4. SEZON 9. BÖLÜM

 

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor. 20’li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur. Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal’in İnce Memed’le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney’in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana’nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi’ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.  Kaynak: BLUTV

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Sıfır Bir 4. Sezon 9. Bölüm 1080P TRAILER

  • Dosya Boyutu: 3.6 GB
  • Süre: 1 Saat 2 Dakika
  • Dil: TÜRKÇE
  • Konu: Aksiyon – Polisiye – Suç
  • Kalite: 1080p

full tek link indirme bağlantısı
 

 

– ÖNEMLİ DUYURU –

 

Sitemiz, herhangi bir telif hakkı ihlali içeren veriyi kendi sunucularında saklamıyor veya paylaşmıyor.
Telif hakkı alınmış çalışmanın sahiplerine saygı duyuyor ve her ihlale çok ciddi davranıyor.
Telif hakkı ihlali bildirmek isterseniz lütfen copyright[@]methbox.com adresine e-posta gönderiniz.
72 saat içinde gerekli görüldüğü takdirde içerik kaldırılacaktır.

SİTEMİZ HERHANGİ BİR TELİF HAKKI İHLALİNE SEBEBİYET VERECEK DOSYAYI KENDİ SUNUCULARINDA BARINDIRMADIĞINDAN, 3. TARAF KİŞİLERİN SUNUCULARINDAKİ BU DOSYAYA MÜDAHALE DE EDEMEMEKTEDİR.REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.