SINISTRY SILINIUM Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:SINISTRY SILINIUM

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

 

oyun-konusu

SINISTRY SILINIUM aktivite, gizlilik ve şaşkınlık bileşenleri ile bir zihinsel berbatlık oyunudur. Ses dalgaları ile farklı şeyleri deneyen bir yerleşim topluluğunda temel karakterin büyüleyici öyküsünü deneyimleyeceksiniz, tüm halkın çıldırmış olması ve farklı zihinsel hastalara dönüşmesine neden oldu. Amacınız canlı bir yerden kaçmak değil, son kapanışa herhangi bir etkisi olacak birkaç derin iyi kararla yüzleşmenin yanı sıra. Karşılaştığınız genel nüfusun önemli bir kısmı ölümcül bir tehlikeyi temsil etmeyeceğinden dolayı: Burada ve orada kazanılan zihinsel şiddetli güçler onları zorlamıyorsa, temelde onları harekete geçirebileceksiniz.

Onları öldürmekten alıkoymak sadece yedeklemeyi değil: aynı şekilde geri dönüş çekinizin yüksek olması durumunda erişilemeyen alanla ilgili arsa çizgilerini de açar. Her halükarda, her sakin insanın kafasında neler olup bittiğini basitçe söylemenin kolay olacağını düşünmüyorsun, bu yüzden zorlanma ve kırılganlık tamamen arkadaşlarınızla sürekli dostlarınız olacaktır. Aynı şekilde, ilke karakterinin görselleştirmeleriyle yapılan gerçeküstü sahneleri de aynı şekilde ziyaret edersiniz: o da yakınlardaki sakinlerden ayırt edilemez bir kaderle karşılaştı.

Tür:  Aksiyon – Macera – Korku
Platform: PC
Boyut: 2.2 GB
Crack:  PLAZA
Tarih: Ağustos 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

SINISTRY SILINIUM  TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

SINISTRY SILINIUM Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Pentium Dual Core 2.4 GHz veya eşdeğeri
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafikler: Intel HD grafik 610 veya eşdeğeri
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
    Ek Notlar: Daha zayıf yapılandırmalarda test edilmemiştir.

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

SINISTRY SILINIUM TORRENT İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.