Six Guns Gang Showdown Para Hileli APK İndir | MethBox

Six Guns Gang Showdown Para Hileli APK İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olup reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ip adresinden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.

Six Guns Gang Showdown v2.9.1f 

Para Hileli APK İndir

Six Guns Gang Showdown indir
Six Guns Gang Showdown APK

Six Guns Gang Showdown v2.9.1f para hileli android APK, Gameloft Studio‘nun ürettiği Android platformu üzerindeki en popüler oyunlardan birisidir ve bu oyun tam olarak macera oyunları ve FPS oyunları kategorisine eklenebilir türden. Hedefinizi kontrol etmek, vahşi batıdaki düşmanlarınızla kovboyunuzla savaşmak, görevlerinizi tamamlamak ve kötülüğü yenmektir. 
Mali güçlükler ve Six Guns Gang Showdown‘da yaşanan genel zorluklardan dolayı Hileli Android APK size sınırsız haydut hilesi ile beraber, sınırsız rozet hilesi sunar, istediğiniz silahları satın alabilir ve kolayca karakterinizi geliştirebilirsiniz. Uzun süren oyun, onlarca görev, kapsamlı oyun, düşman ve daha fazlası sizi bekliyor.
  • Uygulama adı: Six Guns Gang Showdown
  • Sürüm: v2.9.1f
  • Hile Türü: Sınırsız oyun içi para
  • Dil: İngilizce / Other
  • Boyut: 20 MB APK + 344 MB OBB
Android apk indir
Six Guns Gang Showdown Trailer

İNDİRME LİNKLERİ

Six Guns Gang Showdown android apk indir
Six Guns Gang Showdown Para Hileli APK İndir
&


İlk olarak Six Guns Gang Showdown v2.9.1f OBB DATA FILES dosyasını “com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM” ve Android / obb klasörüne indirin ve çıkarın. (obb klasörü yoksa onu oluştur)
Six Guns Gang Showdown 2.9.1f Android APK dosyasını indirip oyuna başlayın.

_DİKKAT_
Kurulumdan sonra, oyunu açtığınızda öncelikli olarak dosyayı doğrulamadan, dil seçim menüsündeyken internet bağlantısını kapatmanız büyük önem arz etmektedir; oyuna girdiğinizde daima bağlantı kesik olacak yoksa oyuna girişiniz kalıcı olarak engellenir. Silinip yeniden tüm dosyalarını kurmanız ve yeniden başlatmanız gerekir.


REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için lütfen giriş yapın !
  Abone ol  
Bildir