Sniper Elite V2 Remastered

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Sniper Elite V2 Remastered

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

Sniper Elite V2 Remastered torrent indir

Sniper Elite V2 Remastered torrent indir

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Almanların final standının ortasında Berlin’e paraşütle atan elit keskin nişancı Karl Fairburne sizsiniz.

Göreviniz Nazi V2 roket teknolojisinin Kızıl Ordu’nun eline geçmesini engellemektir. ABD’ye kusurlu olmak isteyen kilit bilim adamlarına yardım etmeli ve karşınıza çıkanları feshetmelisiniz.

Kendinizi zamana karşı bir yarışta çaresiz iki ordu arasında sıkışıp kaldığınızı görünce gizlilik anahtarıdır. Otantik silahlarda ustalaş, hedefini takip et, pozisyonunu güçlendir, atış kur ve görevi başarmak için yeteneğini, sabrını ve kurnazlığını kullan.

Tüm yeni grafikler ve görüntü oluşturma teknolojisi size geliştirilmiş, top patlayan X-ray kamera detayını artırıyor. Bir düşman vücuduna girerken, merminizin korkunç gücüne şahit olun.

Tüm DLC görevlerinde, savaşın kaderini kendi ellerine al ve Führer’i avla.

Bu Remaster’da bulunan Yeni Özellikler…

Her şey dahil DLC – Ünlü “FÜHRER ASSASSINATE” görevini deneyimleyin. Mücadeleyi üç farklı zorluk seviyesinde yeni cephelere taşı. Lee Enfield MK III, M1D Garand, M1 Karabina ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ikonik silahlarla düşmanlarınızı avlayın.

Fotoğraf Modu – Duraklatıp kare kare harekete geçin, kamerayı konumlandırın, bir filtre uygulayın, aydınlatmayı ayarlayın ve toplulukla paylaşmak için çarpıcı fotoğraflar çekin. Senin epik X-Ray’iniz dahil kamera çekimlerini öldürün.

Remastered Visuals – Modernize renderleyici ve post işleme efektleri, gelişmiş seviye geometrisi, dokular ve parçacıklar, ayrıca yenilenen bir aydınlatma sistemi ve 4K desteği sizi ön hatta taşıyor.

Yeni Oynanabilir Karakterler – İlk defa, kampanya ve çok oyunculu modları Rebellion’daki Zombie Army serisinin 7 yeni karakterinden biri olarak oynayın.

Multiplayer & Co-op – Takımınızı toplayın ve şu anda çevrimiçi olarak 16 oyuncuya kadar, 7 benzersiz, çok oyunculu modda yarışın. Deathmatch, Uzaklık Kralı, Dogtag Hasadı ve Bayrağı Yakalama dahil.

 

 

  • Tür: Aksiyon – Simülasyon

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 11.6 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: MAYIS 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Sniper Elite V2 Remastered TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Sniper Elite V2 Remastered Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, 64-bit
İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 veya AMD A8-5600K
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: AMD Radeon HD 5570 (2 GB) veya NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB boş alan

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Sniper Elite V2 Remastered CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.