Sniper Ghost Warrior 3 RePack TORRENT İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Sniper Ghost Warrior 3 REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Sniper Ghost Warrior 3 REPACK TORRENT İNDİR

Sniper Ghost Warrior 3 REPACK TORRENT İNDİR

 

 

Sniper Ghost Warrior 3, arkadaşlık, güvensizlik ve sadakatsizliği anlatıyor. Kuzey Gürcistan’da, bitişik Rus saçaklarında düşman bölgesine düşmüş olan Jonathan North adlı Amerikalı bir uzman nişancı rolünü oynayın. Dinamik iklim ve oyun ve seçimleri gerçekten etkileyen bir gündüz ve gece döngüsü ile büyük açık dünya haritaları araştırın. Silah donanımını, ekstraları, araçları ve bir otomatı değiştirin ve oyunun üç ana hazinesini keyfini çıkarın: Keskin nişancı, Hayalet ve Savaşçı.

Sniper Ghost Warrior 3 REPACK ile düşman çizgileri arkasında koş. Gürcistan’da bırakılan bir Amerikan uzman nişancı olarak oyna, yakın Rus outskirt. Unutulmaz bir açık dünya üzerinde misyonlarınıza ulaşmak için kendi özel yolunuzu seçin.

Bir Keskin Nişancı Olun: Hedeflerinizi uzun mesafeden kullanın. Kapsamdaki faktör, rüzgar hızı ve yönü, nefes kontrolü ve silah ile atış kararının yanında pozisyon.

Bir Hayalet Olun: Düşmanlarınızı saptırın ve onları geniş bir yelpazede yayından kaldırma yöntemiyle yok edin. Yürütülen gizli oyun oynanışı, ramble keşif ve dikey rota içerir.

Bir Savaşçı Olun: Geniş bir yelpazede son teknoloji silahlar kullanın ve onları ana hedefinizin ve kendi tarzınızın gereksinimlerine uyacak şekilde ayarlayın. Pusu tüfeklerine, pompalı tüfeklere, otomatik silahlara ve hatta patlayıcılara bakın.

Üçüncüsü Olun: Gürcistan’da Rus saçaklarına yakın bir düşman hattının gerisinde bulunan bir Amerikalı uzman keskin nişancısınız. Kalpsiz savaş ağaları bölgenin bir kısmını kontrol altına aldılar ve bütün ulusu kargaşaya sürüklemekten alıkoymak için size düşüyorlar.

Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 32.5 GB
Crack: CODEX
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Sniper Ghost Warrior 3 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 50 GB

 

… NOT …

REPACK VERSİYONDUR.

ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR.

EKSTRA SIKIŞTIRMA YAPILARAK BOYUT 49 GB’DAN 32 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.