Snooker 19

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Snooker 19

Full Torrent Oyun İndir

[ SKIDROW ]

 

 

 

 

 

oyun-konusu

 

DÜNYA SNOOKER’NİN EN BÜYÜK YILDIZLARI
Resmi olarak lisanslanan tüm turnuvalarda, dünyadaki en iyi 128 oyuncunun herhangi biri olarak oynayın: Mark Selby, Ronnie O’Sullivan, Ding Junhui ve Ken Doherty ve Jimmy White gibi spor efsaneleri.
Beklenmeyen Gerçekçilik
Bu, TV tarzı sunum ve yorum, gerçek yaşam fizik ve gelişmiş yapay zeka ile şimdiye kadar yaratılan sporun en otantik simülasyonudur.
EFSANE OLMAK
Favori snooker profesyonelinizin kariyerini üstlenirken tarih yapın ve rekorlar kırın ya da Q-School akademisinden yeni bir yolculuğa çıkın. Sıralamaları yükseltin, para ödülü kazanın, kupa dolabınızı doldurun ve Şöhretler Salonuna giderken ödüllerin kilidini açın.
HER RESMİ TURNUVA
Pekin Olimpiyat Spor Salonu’ndaki Çin Açık, Alexandra Sarayı’ndaki Ustalar ve efsanevi Crucible Tiyatrosu’ndaki doruk Dünya Snooker Şampiyonası dahil tüm mekanlarda, dünyanın her yerinde 25 büyük snooker turnuvasını turlayın.
ONLINE ve ÇEVRİMDIŞI ÇOKLAYICI
Hızlı oyun çevrimiçi eşleştirmeden, canlı World Snooker takvimi ile gerçek zamanlı olarak bağlantı kuran global çevrimiçi turnuvalara kadar tam bir çevrimdışı ve çevrimiçi mod grubundan birini seçin. Ayrıca, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı rekabet için tam bilardo, 6 kırmızı ve Shoot Out ile tamamen özelleştirilmiş eşleşmeler.

 

Tür:   Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 3.0 GB
Crack:  SKIDROW
Tarih: NİSAN 2019
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Snooker 19 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Snooker 19 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 3-4130T Çift Çekirdekli (3M Önbellek, 2.9GHz)
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX GPU 2GB GDDR5
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB boş alan

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Snooker 19 SKIDROW TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.