Sorry to Bother You

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Sorry to Bother You TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Sorry to Bother You 1080p Torrent İndir

Sorry to Bother You 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Sorry to Bother You“, yönetmenlik yarışında Boots Riley tarafından yazılan ve yönetilen bir 2018 Amerikalı absürdist karanlık komedi filmi. Lakeith Stanfield, Tessa Thompson, Jermaine Fowler, Omari Hardwick, Terry Ekipleri, Patton Oswalt, David Cross, Danny Glover, Steven Yeun ve Armie Hammer’ı canlandırıyor. Kaliforniya’nın Oakland bölgesinde yer alan film, işinde başarılı olmak için beyaz bir aksanı benimseyen genç bir Afrikalı-Amerikalı telemarketer izliyor. Yaptığı zaman, hızla bir komploya sürüklenir ve insanlık pahasına para kazanmak ile eylemci arkadaşlarıyla birlikte emek organize etmek arasında seçim yapmak zorundadır.

İlk fotoğraf çekimi Haziran 2017’de Oakland’da başladı. Rahatsız ettiğim için özür dilerim 20 Ocak 2018’de Sundance Film Festivali’nde prömiyeri yaptınız ve Annapurna Pictures tarafından 6 Temmuz 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde tiyatral olarak yayınlandı. Film, oyuncu ve övgüyü öven eleştirmenlerden ve aynı zamanda Riley’nin senaryo ve yönünden övgü aldı.

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Sorry to Bother You Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB
  • Süre: 1 Saat 51 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Komedi – Fantastik – Bilim Kurgu
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 7.3

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Sorry to Bother You 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.