Soysuzlar Çetesi

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Soysuzlar Çetesi TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Soysuzlar Çetesi 2009 1080p Torrent İndir

Soysuzlar Çetesi 2009 1080p Torrent İndir

 

 

film-konusu

 

 

Soysuzlar Çetesi, Quentin Tarantino’nun yazıp yönettiği ve Brad Pitt, Christoph Waltz, Michael Fassbender, Eli Roth, Diane Kruger, Til Schweiger ve Mélanie Laurent’ın rol aldığı bir 2009 savaş filmi. Film, Nazi Almanya’sının liderliğini, bir Fransız Fransız Yahudi sinemasının sahibi olan Shosanna Dreyfus (Laurent), diğeri ise Birinci Teğmen Aldo Raine (Pitt) tarafından yönetilen bir Yahudi Amerikan askerleri takımı tarafından planlanan iki arsanın alternatif tarih öyküsünü anlatıyor. ). Christoph Waltz, Shosanna’nın geçmişine bağlı olan Raine grubunu izleyen bir SS albayı olan Hans Landa olarak rol aldı. Filmin ünvanı İtalyan yönetmen Enzo G. Castellari’nin makarna savaş filmi The Inglorious Bastards (1978) tarafından esinlenmiştir.

Tarantino, 1998 senesinde senaryoyu yazdı, ancak son ile mücadele etti ve yerine iki bölümlük filmi Kill Bill’i yöneltti. 2007 yılında Death Proof’u yöneten Tarantino, İngiliz Basterleri’nde çalışmaya döndü. Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya’nın ortak yapımı olan film, Ekim 2008’de ana fotoğrafçılığa başladı ve 70 milyon dolarlık bir üretim bütçesiyle Almanya ve Fransa’da çekildi. 20 Mayıs 2009’da, 62. Cannes Film Festivali’nde prömiyeri yapıldı ve Ağustos 2009’da The Weinstein Company ve Universal Pictures tarafından ABD’de ve Avrupa’da tiyatrolarda geniş çaplı bir gösterim yapıldı.

 

 

FILM TRAILER

Soysuzlar Çetesi Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 4.0 GB
  • Süre: 2 Saat 33 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Savaş – Macera – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2009
  • IMDb: 8.3

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Soysuzlar Çetesi 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.