Spartacus

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Spartacus 1-3. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

Blood and Sand & Gods of the Arena

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Spartacus Sezon 1080p Torrent İndir

Spartacus Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Spartacus, Yeni Zelanda’da 22 Ocak 2010’da Starz’da prömiyeri yapılan ve 12 Nisan 2013’te sona eren bir İngiliz televizyon dizisidir. Kurgu dizisi, 73 ila 71 BCE liderliğindeki bir Trakyalı gladyatör olan Spartacus’un tarihi figüründen esinlenmiştir. Capua’dan ayrılan Roma Cumhuriyetine karşı büyük bir köle ayaklanması. İcracı yapımcılar Steven S. DeKnight ve Robert Tapert, Spartacus’un tarihi kayıtlarının başlangıcına varan belirsiz erken yaşam olaylarını yapılandırmaya odaklandı.

Spartacus: Blood and Sand isimli ilk sezonun tamamlanmasından sonra, bir başka sezon için üretim ertelendi çünkü başrol oyuncusu Andy Whitfield, erken evre non-Hodgkin lenfoma teşhisi kondu. Böylece Starz, Spartacus: Gods başlıklı altı bölümlük prequel mini dizisi üretti. Arena Aktörün kanseri tekrarlandığında ve daha sonra 11 Eylül 2011’de öldüğünde, Starz’ın aktörü Liam McIntyre Spartacus’un ikinci sezonu Spartacus: Vengeance başlıklı rolünü üstlendi. Starz, 4 Haziran 2012’de Spartacus: Damned of War’ın başlıklı üçüncü ve son sezonunu açıkladı.

 

 

DIZI TRAILER

Spartacus TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 30.0 GB per Season
  • Süre: 1-3. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Biyografi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2010 – 2013
  • IMDb: 8.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Spartacus Blood and Sand 1080p 1-3. Sezon TORRENT İNDİR
 

Spartacus Gods of the Arena 1. Sezon 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.