Spider-Man Into The Spider-Verse

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Spider-Man Into The Spider-Verse

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde

TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Spider-Man Into The Spider-Verse Örümcek-Adam Örümcek Evreninde 1080p Torrent

Spider-Man Into The Spider-Verse Örümcek-Adam Örümcek Evreninde 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

Spider-Man Into The Spider-Verse / Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde , Marvel Pictures ile Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation tarafından üretilmiş ve Marvel ile birlikte dağıtılan ve Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan Marvel Comics karakteri Miles Morales / Spider-Man adlı bir 2018 Amerikan bilgisayar animasyonlu süper kahraman filmi. Spider-Man serisindeki ilk animasyon filmi ve alternatif evrenleri olan “Spider-Verse” adlı paylaşımlı bir çoklu gezegende yer alıyor. Film, Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman tarafından Phil Lord ve Rothman’ın senaryosundan ve Lord’un hikayesinden yönetildi. Filmde Shameik Moore, Jake Johnson, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Brian Tyree Henry, Lily Tomlin, Luna Lauren Velez, John Mulaney, Kimiko Glenn, Nicolas Cage ve Liev Schreiber rol aldı. Örümcek Adam: Örümcek-Ayette, Miles Morales, New York şehrini Kingpin’den kurtarmak için bir araya gelerek birçok Örümcek Adam’dan biri olur.

Lord ve Christopher Miller tarafından geliştirilecek bir animasyon Örümcek Adam filmi için planlar ilk kez 2014 yılında gösterildi ve Nisan 2015’te resmen ilan edildi. Persichetti, Ramsey ve Rothman, önümüzdeki iki yıl boyunca Moore ve Schreiber’in Nisan 2017’de katılımıyla katıldı. Lord ve Miller, filmin kendine has bir tarza sahip olmasını istedi ve Sony Pictures Imageworks’in bilgisayar animasyonu boru hattını Miles Morales’in yaratıcısı Sara Pichelli’nin çalışmalarından esinlenilen geleneksel elle çizilmiş çizgi roman teknikleriyle birleştirdi. Şimdiye kadar bir film için Sony Pictures Animation tarafından şimdiye kadar kullanılan en büyük ekip olan 140 animatöre ihtiyaç duyulan filmin animasyonunu tamamladı.

Spider-Man Into The Spider-Verse / Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde’nin içine dünya prömiyeri 1 Aralık 2018’de Los Angeles’taki Regency Village Theatre’de gösterildi ve 14 Aralık 2018’de ABD’de tiyatroda gösterime girdi. 90 milyon dolarlık bütçe. Film, animasyonu, karakterleri, hikayesi, seslendirme, mizah ve müziği için övgü aldı. 46. ​​Annie Ödülleri’nde, 76. Altın Küre Ödülleri’nde, 24. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde, 72. BAFTA Film Ödülleri’nde En İyi Animasyon Filmini kazandı ve 91’inci Akademi Ödülleri’nde En İyi Animasyon Özelliği adaylığı dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı. Bir devam filmi ve ayrılma gelişme aşamasındadır.

 

  • Dosya Boyutu: 1.9 GB

 

  • Süre: 1 Saat 57 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Animasyon – Aksiyon – Macera – Bilim Kurgu – Aile

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 8.7

 

FILM TRAILER

Spider-Man Into The Spider-Verse Fragman

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Spider-Man Into The Spider-Verse 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.