Spider-Man’s Turf Wars DLC

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Spider-Man’s Turf Wars DLC

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

 

 

Spider-Man’s ilk bölümünü bitirenler, Heist olarak adlandırılanlar, bir falez ile sona erdiğini biliyorlar. Sony ve Insomniac, bu hikayenin ikinci bölümünü 20 Kasım’da çıkacak olan Turf Wars‘la dalgalandırdı. Hikayenin bir sonraki bölümünü ve üç tane daha DLC Spidey takımını paketliyor.

The Heist’te hışırtı tonlarında konuştuktan sonra, mafya babası Hammerhead, Dövüş Savaşları’nda merkez sahneye çıkıyor. Burada diğer suç ailelerine karşı savaşını sürdürüyor ve ana kampanyadaki görünümünden sonra Sable’ın paralı askerleri tarafından bırakılan bazı ağır iş ekipmanlarını getiriyor.  Turf Wars, yeni hikaye misyonları, tamamlanacak temeller, suçlar, zorluklar ve kupaları içerecektir.

DLC, başka bir takım Spidey takımını da tanıtacak. Bu kez Spider-Armor MK-I takımını, Marvel Mangaverse Spider-Clan takımını ve Iron Spider Armor’un çizgi roman versiyonunu içeriyorlar. Çizgi roman Iron Spider, oyunda zaten ortaya çıkmış olan Avengers: Infinity War oyununda sunulanlardan biraz farklı görünüyor.

Hiçbir Altyazı Sağlanmadı
Turf Wars, 10 $ karşılığında tek başına veya 25 $ için sezonun bir parçası olarak kullanılabilir.REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.