Star Trek: Discovery

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Star Trek: Discovery 1. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

film-konusu

 

Star Trek: Discovery, Bryan Fuller ve Alex Kurtzman’ın CBS All Access’i için yarattığı bir Amerikan televizyon dizisidir. Bu hizmet için özel olarak geliştirilen ilk seri ve Star Trek: Enterprise 2005’ten bu yana ilk Star Trek serisidir. Orijinal Star Trek serisinin etkinliklerinden on yıl önce ve aynı zamanda üretilen filmlerin zaman çizelgesinden ayrı olarak Discovery, USS Discovery ekibini takip ederken Federasyon – Klingon savaşını araştırıyor.

Sonequa Martin-Green, USS Discovery’de bilim uzmanı Michael Burnham olarak rol aldı. Doug Jones, Shazad Latif, Anthony Rapp ve Mary Wiseman da rol alıyor. İlk sezon için Jason Isaacs ve ikinci Anson Mount ve Wilson Cruz tarafından katıldılar. Yeni seri, Kasım 2015’te Fuller ile bir araya gelerek bir antoloji dizisi yapmak isteyen katılımcı olarak duyuruldu. CBS, daha önce geliştirdiği orijinal dizi fikrinin prequeliyle ilk önce tek bir seri hale getirilmiş bir gösteri yapmasını istedi. CBS ile daha fazla anlaşmazlık ve diğer taahhütlerle mücadele ettikten sonra, Ekim 2016’da seriyi bıraktı, ilk sezonda Gretchen J. Berg ve Aaron Harberts tarafından gösterildi ve Akiva Goldsman’ın desteğini aldı. Goldsman ilk sezondan sonra geri dönmedi, Berg ve Harberts ikinci sırada üretim sırasında CBS tarafından ateş edildi; Kurtzman tek göstericiyi devraldı.

Star Trek: Discovery, 19 Eylül 2017’de ArcLight Hollywood’da, CBS ve CBS All Access’te 24 Eylül’de yayınlanmadan önce gösterildi. 15 bölümlük ilk sezonun geri kalanı, All Access’te haftalık olarak yayınlandı. Dizinin yayınlanması, All Access için kayıt abonelikleri ve Martin-Green’in performansını vurgulayan eleştirmenlerin olumlu eleştirilerine yol açtı. 13 bölümlük ikinci sezon Ekim 2017’de sipariş edildi ve 17 Ocak 2019’da prömiyere ayarlandı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Star Trek: Discovery TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 17.8 GB per Sezon
  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Aksiyon – Macera
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017 –
  • IMDb: 7.4

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Star Trek: Discovery 1080p 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.