STAR WARS Battlefront II

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
STAR WARS Battlefront II

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

 

26 Mart’tan itibaren, Galaktik Cumhuriyetin ve Ayrılıkçıların güçleri, Kapitalist Üstünlük’te * çatışıyor – lineer olmayan kara savaşlarının istilacı sermaye gemilerinin heyecanıyla kaynaşması ve Star Wars ™ Battlefront ™ II’deki gerçek bir klon Savaşları dönemi gerçek deneyimi. onları aşağı alarak.

Güncellemenin yanı sıra, en son konumum olan Geonosis’teki Pipeline Junction West, artı Separatist Korkusuzluk ve Republic Attack Cruiser başkent iç mekanlarını piyasaya sürüyoruz. Bunların hepsi Sermaye Üstünlüğünün dinamik ve taktiksel savaşının ayarları olarak hizmet ediyor.

İki ilave güçlendirme birimi de savaşa katıldı – Infiltrator sınıfı Republic ARC Trooper ve Separatist BX Komando Droid. Seçkin çalışanların tam kapsama alanı için derin dalışımızı okuduğunuzdan emin olun.

Şimdi, bir yuvarlak sermaye üstünlüğünün nasıl düştüğünü inceleyelim.

Zemin Aşaması

Yaklaşan başkent gemileri, oyuncuların Klon Savaşları’nın kalınlığına dağıttığı manzaraya bakar. Kısır patlayıcı ateşi eşliğinde açık uçlu bir savaş alanına girerler, droidleri hesaplarlar ve moral arttırıcı ralli çığlıkları.

Her iki taraftaki 12 ek insan dışı, AI kontrollü asker tarafından desteklenen 20 kişilik iki ekip, yerdeki beş komuta merkezinin çoğunluğunu kontrol etmek için savaşıyor. Yüzeydeki farklı alanlara saldırmak ve savunmak için çok çeşitli taktikler, asker sınıfları, kara taşıtları, donatı birimleri ve kahraman karakterlerinden yararlanabileceğiniz yoğun ve açık uçlu bir çatışma.

Bekle, sermaye kontrolünde AI kontrollü birliklerin varlığını açıkladık mı? Bu doğru, Star Wars Battlefront II’deki herhangi bir PVP modunda ilk defa, AI kara birlikleri yanınızda ve size karşı savaşacak, komuta mevkilerine itiraz edecek ve oyuncuların savaşın şiddetini arttırarak ateş yağdırması için ek hedefler olacak hatta daha fazla!

Zemin Aşamasındaki çoğu komuta görevini yakalayıp kontrol ederek ekibiniz takviye alır. Takviyeler, ekibinizin ilerleme çubuğuna eklenen biletlerle gösterilir. Bir taraf yeteri kadar takviye topladıktan sonra – bu yüzden Toprak Aşamasını kazanmak ve saldırganlar olmak – düşman başkent gemisini istila etmelerine bir şans verilecek.

Alan kontrolü mücadelesi şimdi gelen iki ulaşım servisine doğru yarışa dönüşüyor. Dayağı çalıştırmayı ve mekiklerin herhangi birine atlamayı başaran her saldırgan için ek biletler verilir.

Toplam bilet miktarı, saldırganların yaklaşmakta olan İşgal Aşamasında emrinde oldukları takviyeleri beslemektedir. Sonuç olarak, savunucular diğer tarafın istila kuvvetlerini güçlendirmelerini engellemek için ellerinden geleni yapmalıdır.

Nakliye mekiği biniş zamanlayıcısı bittiğinde, bir sinema sekansı, saldırganlarla birlikte Cumhuriyet Saldırı Kruvazörü veya Ayrılıkçı Korkusunu istila etmek için yükselen tasvirleri gösterecektir.

İşgal Aşaması

Görev şimdi işgalcilerin bunu yapma girişimlerini yok etmek veya yok etmek. Klon Savaşları’nın klonları ve kahramanları olarak saldıran, Ayrılıkçı Korkusuyla karşılaşacaksınız, Ayrılıkçıların ve kötü adamların tarafında Cumhuriyet Saldırı Kruvazörü’nü kaldıracaksınız.

AI askerleri topraklı kalarak yakın çeyreğin İstila Evresi’ni sadece oyuncular arasında savaşacak şekilde bırakacaklar.
İki geminin düzeni ve görünüşü, beklediğiniz gibi, iki Klon Savaşları dönemi grubunu temsil edecek şekilde titizlikle modellenmiştir. Separatist Dreadnought’ın içinde, Separatist gri ve mavi renk düzeni ile boyanmış MTT’leri göreceksiniz, droid dağıtım bölmesi boyunca savaşacak ve geminin zayıf noktalarına saldıracak veya savunacaksınız: soğutma havalandırma odaları. Öte yandan, hançer benzeri Cumhuriyet Saldırı Kruvazörü, kargo bölmesi ve reaktör göbek odaları gibi kendine özgü alanlara sahiptir.

İstila edilen hizipten bağımsız olarak, hedeflere ulaşma yolları benzerdir. Saldırgan olarak, hangardan çıkıp yolunuzu kapatmanız ve iki güvenlik konsolundan birini devralarak ilk savunma hattını ihlal etmeniz gerekir. Bu, geminin zayıf noktalarını barındıran iki odaya açılan koridorlara erişim sağlayacaktır.

Eğer saldırganlar her ikisine de suçlamada bulunmayı başarırsa – ve zamanlayıcı sona erene kadar çizgiyi tut – düşman gemisi yere doğru ilerledikçe zaferi kutlayabilirler.

Ancak, işte burda iki tane var: savunucular takviye biletlerini tüketmek için yeterli sayıda saldırganı elimine etmeyi başarırsa (bu nedenle nakliye servislerine binerek kazanılan fazladan biletler bu kadar belirleyici olabilir), bu yüzden Savaş Zemin Fazına geri döner.

  • Tür: Aksiyon – Macera

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 72.9 GB

 

  • Crack: CODEX

 

  • Tarih: TEMMUZ  2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

STAR WARS Battlefront II Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10
CPU: AMD FX 6350 / Intel Core i5 6600K
RAM: 8GB
GPU: AMD Radeon HD 7850 2 GB / Nvidia GeForce GTX 660 2 GB
DirectX: 11 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri

 

 

 

 

 

 

 

STAR WARS Battlefront II CODEX TORRENT İNDİR
⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


9 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
Radar
Radar
31/05/2020 15:42

harika ellerine sağlık 👍🏻

Diet Coke
Diet Coke
27/05/2020 13:35

En kaliteli torrent içerik indirme sitesi burası 😀

Lucifurious
Lucifurious
07/04/2020 07:04

Ustam senden hızlısını görmedim valla helal olsun

FERAT
FERAT
20/02/2020 22:23

dandik 😀

Daffy Neo
Daffy Neo
15/02/2020 08:18

😀 😀 😀

Hyper
Hyper
09/02/2020 19:52

En iyi alternatif yerli torrent içerik indirme sitesi burası 😀

KaanDobraDobra
KaanDobraDobra
03/02/2020 20:15

bence abarttıkları kadar iyi ++++

Bridge
Bridge
16/01/2020 09:18

Bence hoş 😀

Spider Fuji
Spider Fuji
14/01/2020 09:12

gördüğüm en iyi torrent içerik sitesi 😀