Steel Rats – CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Steel Rats

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Steel Rats CODEX Torrent İndir

Steel Rats CODEX Torrent İndir

 

oyun-konusu

 

Junkbots – uzaylı robotların istilacı bir ordusuna karşı şehirlerini korumak için yeminli bir bisikletçinin çete çelik sıçan, biri ol. En son öldürme makinesiyle hasara yol açarken, dört eşsiz karakter arasında geçiş yaparak, düşman ordularını gezdirin; Aleviniz kızardı, bıçakladı, motosikletli.

Steel Rats ™ ‘ın retro fütüristik dünyasında tarzınıza gelin. 1940’lı ABD’nin alternatif bir versiyonunda, kromlu aygırlarınızı takın ve koyun ve Kıyı Şehri’ni Junkbots’un istilacı kalabalıkından kurtarın. Motosikletiniz, düşmanı, sol ve sağ, çatıların üzerinden ve düşmanlarla dolu tünellerden geçerken müthiş ve şık yollarla düşmanlarınızı ezmek için tasarlanmış bir silahınız.
Özellikler
Yarış, ateş et, hepsini bir fiyat için oyna!

Şimdi biraz farklı bir şey için. Steel Rats ™, oyunların daha önce hiç oynamadığı bir şekilde harmanlayarak 2.5D dublör bisikletini, hassas platformlar ve yoğun araçlarla mücadele ile yarış aksiyonunu harmanlıyor.
Sür ve yok et!

Motosikletiniz, yabancı Junkbots’un istilacı bir kalabalığına karşı mücadelede silahınız. Yakın kavisli muharebe ve hassas, ölümcül çekim tekerlek monte testere bıçakları, zıpkın silahlar, alev çıkaran egzozlar dahil olmak üzere bir gülünç araç arsenal ile birleştirin. Düşmanlarınıza zarar vermek için bu araçları kullanmanın bazı sulu yollarını bulacağınızdan eminiz.
Tarzı ile binmek

Motorunuzu çalıştırın ve bisikletinizin gerçekçi fizik tabanlı kontrollerini ustaca gerçekleştirin ve Junkbots’u özel yetenekler ve silahlarla dolu bir şekilde yok edin. Yıkım ne kadar yaratıcı olursa, o kadar iyi olur, duvarlara biner, binaların yan tarafındaki geri tepme ve baş aşağı inerken havadaki havayı açığa çıkarır.
Dash ve keşfet!

Kıyı Şehri’nin sırlarını keşfedin ve Junkbot istilasının gizemini ortaya çıkarın. Her seviyeyi araştırın, her koleksiyona bakın, yeni alanların kilidini açın ve skor tablosuna hakim olun.
Çete ile tanışın

Steel Rats’ın dört üyesinden hangisini oynamak istediğinizi seçin ve istediğiniz zaman onları değiştirin. Her karakterin, Junkbot’un boynundaki bazı ciddi hasarları açığa çıkarmanıza izin veren, özel inşa edilmiş sürüşlerine uygun benzersiz bir yeteneği ve silahı vardır.

Boston’dan gelen sertleştirilmiş bir motorcu. Çelik Sıçanların gururlu lideri, zırhlı bisikletini düzene doğru sürüyor.

Brezilya’da doğdu, Kıyı Şehri’nin sokaklarında büyüdü. Cesur bir yarışçı, düşmanlarını ateş altında bırakıyor.

Bir genç, japon-amerikalı savant. Parlak mekanik ve müthiş mühendis.

Seyahat eden Alman dublör sirkinin uzun bir zaman oyuncusu. Kenarda yaşamayı (ve sürmeyi) seven bir deli.

 

Tür: AKSİYON – YARIŞ
Platform: PC
Boyut: 5.2 GB
Crack:  CODEX
Tarih: KASIM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Steel Rats – CODEX TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Steel Rats – CODEX Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Win 7 veya daha yeni
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 / AMD Phenom II X4 940
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: GeForce GT 630 / Radeon HD 7570
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Steel Rats – CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.