Strange Brigade

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Strange Brigade

Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

 

Strange Brigade CPY Torrent

Strange Brigade CPY Torrent

 

 

oyun-konusu

 

MACERA ÇAĞRISI CEVAP EDECEK Mİ?
Mısır, 1930’larda. Eskiden silinmiş ve 4.000 yıl boyunca isimsiz bir mezara gömülen Seteki, Cadı Kraliçesi bir kez daha yükselmiştir.

Sadece cesur kahramanlardan oluşan bir birlik Seteki ve onun mumyalanmış canavarlık ordusunun korkunç gücüne dayanabilir: Garip Tugay!

Dikkat çekici kalıntıları keşfedin, tehlikeli bulmacaları çözün ve içsel maceranızı ortaya çıkarmak için kesin olan heyecan verici üçüncü şahıs eyleminde bir dizi ölümsüz düşmana doğru yol alırken titiz bir hazineyi ortaya çıkarın!

BİR KAVRAMA MACERASI
Tehlikeli kazma sahaları, olağanüstü piramitler ve yıkıcı mağaralar ile dolu kazma dolu bir kampanya ile faul Seteki avını yapın. Yalnız keşfedin ya da 2-4 oyunculu çevrimiçi işbirliğinde takım çalışın!

DÖRT KORKUSUZ FORTUN HUNTER
Antik dünyayı doğaüstü olaylarla mücadele etmek için eğitilmiş dört gösterici ajandan biri olarak dolaşın. Yıkıcı büyülü güçleri açığa çıkarın ve ateş püskürten Krakatoa, buz gibi soğuk Chill Burster ve beyin avı Blunderbuss gibi güçlü prototip silahları boşaltın!

ERKEK EVRİ MONİTÖRLERİN YASASI
Seteki uyandıran tek mitolojik tehdit değil… Yanında sadık bir canavar ordusu getirdi! İnleyen mumyalar, ateş solucu suikastçılar, zırh kaplı minotaurlar, dev akrepler ve daha da kötüsü de dahil olmak üzere onun pek çok nefret dolu kuyularıyla yüzleşin!

KESİNLİKLE YOLCULUK TONLARI
Düşmanlarına boğuşmanın yaratıcı yollarını bulmak için çevreye göz kulak ol! Dönmeyen bıçaklarla ölümsüz olanları alçaltın, ateş tuzaklarıyla keskin bir şekilde kızartın, iyi yerleştirilmiş bir kaya ile ezin ve daha fazlasını yapın. Onları takım arkadaşlarına koymazdın… değil mi?

 

Tür:   Aksiyon – Macera – Korku
Platform: PC
Boyut: 37.0 GB
Crack:  CPY
Tarih: OCAK 2019
Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Strange Brigade Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G veya Intel CPU Core i3-2100
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: AMD Radeon HD 7870 (2 GB) veya NVIDIA GeForce 750 Ti (2GB)
Depolama: 35 GB boş alan

 

gorseller

 

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Strange Brigade CPY TORRENT İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.