Stree

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Stree TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Stree Torrent

Stree Torrent

 

 

 

film-konusu

 

Chanderi adlı bir kasabanın sakinleri, her yıl bir festivalin dört günü boyunca erkekleri izleyen ve onları uzaklara sürükleyen “Stree” olarak adlandırılan öfkeli bir kadının ruhuna inanıyor ve birçok kaybolmaya neden oluyor. Vatandaşları korumak için, “O Stree, yarın gel”, Hintçe dilinde, tüm evlerin girişinde yarasa kanı ile yazıldığından, erkeklerin festival sezonunda akşam saat 10’dan sonra yalnız dolaşmamaları ve güvenlik için gruplar halinde hareket etmeleri tavsiye edilir. talimatlardan kadınların genellikle kendi güvenlikleri için takip etmeleri söylenir.

Chanderi’de bir bayan terzi olan Vicky (Rajkummar Rao), sadece o festival sezonunda görülen gizemli bir kıza (Shraddha Kapoor) aşık olur. Sıkça ortadan kaybolması ve başka biri tarafından görülmemesi, arkadaşlarını şüpheli kılıyor ve Stree olabileceğine inanmaya başlıyor. Arkadaşlarından biri olan Jaana, Stree tarafından kaçırıldıktan sonra Vicky, onu kurtarmak için efsaneyi araştırıyor. Bir paranologun sahip olduğu kütüphanede bir kitapla karşılaşır. Stree Vicky’ye saldırır ama gizemli kız tarafından uzaklaştırılır. Onlara yakın birisini kaybettikten sonra son birkaç yıldır ‘Stree’yi yok etmeye çalıştığını ve bu nedenle sadece festival sezonunda geldiğini söylüyor. Jaana bulundu, ama anormal davranmaya başladı. Stree’nin kontrolünde olan Jaana’dan sonra daha çok erkek kayboluyor ve “Yarın” kelimesini herkesin evlerinin dışındaki koruyucu ifadeden silerek “O Stree, gel” olarak bırakıyor; Bir davetiye.

 

 

FILM TRAILER

Stree Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.0 GB

 

  • Süre: 2 Saat 08 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Komedi – Korku

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.8

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Stree 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.