Subnautica Torrent Oyun İndir CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Subnautica Full Torrent Oyun İndir [CODEX]

Subnautica codex turkce torrent full indir

Subnautica codex turkce torrent full indir

Subnautica full torrent indir türkçe, uzaylı bir okyanus gezegeninde belirlenmiş farklı bir su altı macera oyunudur. Şaşkınlık ve tehlike dolu geniş, ucu bucağı olmayan açık bir dünya sizi bekliyor!

Daha Önce Görülmemiş Grafiklere Sahip bir Sualtı Dünyasını Keşfedin

Uzaylı okyanus dünyasına atladın ve gitmenin tek yolunu da elinden kaçırdın. Subnautica’nın içinde bulunduruğu okyanusları, güneşten sırılsıklam olmuş sığ mercan kayalıklarından, tehlikeli ve bir o kadar derin deniz siperlerine, lav alanlarına ve biyolojik parlak su altı nehirlerine kadar uzanır. Yosunlarla her bir tarafı kaplanmış ormanlarını, güzellikten baş döndüren resifleri ve sarma mağara sistemlerini keşfederken oksijen ihtiyacınızı yönetmeyi sakın ha sakın unutmayın. Su yaşamla doludur: Bazıları çok yararlı, çoğu zararlıdır.

Temizle, Zanaat ve Hayatta Kalma

Yaşam Bölgenizdeki kazadan sonra, saat su, yiyecek bulmaya ve keşfetmeniz gereken ekipmanı geliştirmeye çalışıyor. Çevrenizdeki okyanuslardan kaynaklar toplayın. El bıçakları, ışıklar, dalış ekipmanları ve kişisel su araçları. Daha nadir kaynaklar bulmak için daha derin ve daha ileri bir yol izleyerek daha gelişmiş öğeler hazırlamanıza izin verin.

 

Platform: PC
Boyut: 8.4 GB
Crack: CODEX
Tarih: Ocak 2018
Dil: Türkçe

 

 

Subnautica TRAILER

Subnautica TRAILER

 

 

 

 

Subnautica CODEX Minimum Sistem Gereksinimleri

Subnautica CODEX Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Haswell 2.5Ghz
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Intel HD 4600
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 10 GB

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.