Subnautica Torrent Oyun İndir UPDATE 85

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Subnautica UPDATE 85

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Subnautica torrent indir CODEX Crack UPDATE

Subnautica torrent indir CODEX Crack UPDATE

Subnautica bir yabancı deniz gezegeninde batık bir yapıda geçen oyun seti. Muazzam ve açık bir dünya, düşünen bir tehlike ve tehlike ile dolu, üstelik seni bekliyor!

Geniş Sualtı Dünyasına Dalma

Yabancı deniz dünyasına çarpışma geldi ve gitmenin en iyi yolu düştü. Subnautica’nın denizleri, güneşten sıçrayan sığ mercan resiflerini aldatıcı uzak okyanus çukurlarına, magma tarlalarına ve biyo-lüminesan sualtı suyollarına kadar uzanır. Kelp arka ağaçlarını, seviyelerini, resiflerini ve sarma mağarası çerçevelerini araştırırken oksijen kaynağınızla uğraşın. Su, yaşamla dolup taşar: Bazıları acayip, bazıları birazcık acı veriyor.

Arama, El Sanatları ve Hayatta Kalma

Belgelerin Life Pod’unuza ulaşmasından sonra, saat, su ve besinleri keşfetmek ve araştırmak istediğiniz donanımı oluşturmak için işaretliyor. Etrafınızdaki denizden varlıkları toplayın. Sanat bıçakları, ışıklar, atlama arma ve bireysel deniz taşıtları. Daha fazla dolaşın ve daha da gelişkin şeyler elde etmenizi sağlayarak, daha nadir varlıkları keşfetmek için birikim yapın.

 

Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 6.7 GB
Crack: CODEX
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Subnautica TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Subnautica Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Entegre Ekran Kartı
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 20 GB

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

 

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.