Suicide Squad

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Suicide Squad TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

film-konusu

 

Suicide Squad, Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılan aynı isimli DC Comics supervillain ekibine dayanan 2016 Amerikan süper kahraman filmi. DC Genişletilmiş Evren’de (DCEU) üçüncü taksittir. Film yazılı ve David Ayer yönettiği ve Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje Ike Barinholtz Scott Eastwood ve Cara Delevingne sahip kalabalık bir kadroya yıldız edilir . Suicide Squad, Amanda Waller liderliğindeki gizli bir hükümet kurumu, tehlikeli kara operasyonları yürütmek için hapsedilen süpervizörleri toplar ve dünyayı, indirgenmiş cümleler karşılığında güçlü bir tehditten kurtarır.

Şubat 2009’a kadar, Warner Bros.’da bir Suicide Squad filmi geliştirildi. Ayer, Eylül 2014’te yazmayı ve yönlendirmeyi imzaladı ve Ekim’e kadar, döküm süreci başladı. İlk fotoğraf çekimi 13 Nisan 2015’te Toronto, Ontario’da Chicago, Illinois’de ek çekimlerle başladı ve o yıl Ağustos ayında sona erdi.

Suicide Squad 1 Ağustos 2016 tarihinde New York’ta galasında yapıldı ve 2 Ağustos’ta Real D 3D, IMAX ve IMAX 3D’de Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldü. Yeni gişe rekorları kıran filmin ardından, film Dünya çapında 746 milyon doların üzerine çıkarak, 2016’nın en yüksek 10’luk gişe hasılatı oldu. Robbie ve Leto’nun performansları övgü alsa da, genel olarak yön, kurgu ve karakterleri eleştiren eleştirmenlerden olumsuz eleştiriler aldı. Film, 89. Akademi Ödüllerinde En İyi Makyaj ve Hairstyling dalında Akademi Ödülü dahil olmak üzere çeşitli kategorilere aday gösterildi ve ödül kazandı. Bu, DCEU’da Akademi Ödülü’nü kazanan ilk filmi oldu. Bir devam filmi şu anda geliştiriliyor.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Suicide Squad Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB
  • Süre: 2 Saat 3 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Fantastik
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 6.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Suicide Squad 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.