Suits

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Suits 1-8. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Suits Sezon 1080p Torrent İndir

Suits Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Suits, Aaron Korsh tarafından yaratılan ve yazılan Amerikan yasal tiyatro dizisidir. Bu seri, 23 Haziran 2011’de ABD’nin kablo ağında yayınlandı ve Universal Cable tarafından üretildi. Suits, New York’ta bir kurmaca hukuk bürosunda kuruldu. Şovun odak noktası yetenekli üniversite okulu Mike Ross’u (Patrick J. Adams) izliyor ve ilk olarak hukuk fakültesine katılmamış olmasına rağmen Harvey Specter (Gabriel Macht) için bir hukuk yardımcısı olarak çalışıyor. Gösteri, Mike’ın sırrını korurken, davaları kapatmak için Harvey ve Mike’ın yönetimine odaklanıyor.

Suits, 2012’den bu yana çeşitli ödüllere aday gösterildi. Gina Torres ve Patrick J. Adams, sırasıyla Jessica Pearson ve Mike Ross rolleri için bireysel övgü aldı. Destekleyici bir oyuncu olarak rolünü tanıyan iki adayın üzerine, Torres, 2013 NHMC Impact Awards’da bir Televizyon Dizisinde Üstün Performans ödülüne layık görüldü. Adams, 2012 Screen Actors Guild Awards’da Drama Serisinde Erkek Oyuncu tarafından Üstün Performansa aday gösterildi ve gösterinin kendisi iki Halkın Seçimi Ödülü’ne aday gösterildi.

30 Ocak 2018’de seri dizisi Patrick J. Adams ve Meghan Markle olmaksızın serilerin sekizinci sezonda yenilenmesi duyuruldu. Daha sonra Katherine Heigl’in sezon 8’de oyunculardan Samantha Wheeler olarak rol aldığı ve tekrarlayan yıldız Dulé Hill ve Amanda Schull’un seriye terfi ettikleri açıklandı. 8 Mart 2018’de, bir önceki seri yıldızı olan Gina Torres’in, karakterinin etrafında dönen bir spin-off olacağı duyuruldu, Jessica Pearson, daha sonra Second City başlıklı olacağını duyurdu. Sezon 8, 18 Temmuz 2018’de gösterildi.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Suits TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 20.0 GB per Season
  • Süre: 1-8. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Komedi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2011 –
  • IMDb: 8.6

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Suits 1080p 1-8. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.