Sully

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Sully TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Sully 1080p Torrent İndir

Sully 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Sully (ayrıca Sully: Miracle on the Hudson) olarak da bilinen, Clint Eastwood’un yönettiği ve Todd Komarnicki’nin yazdığı, Chesley Sullenberger’in Highest Duty ve Jeffrey Zaslow’a dayanan 2016 Amerikan biyografik bir drama filmi. Film, rolleri destekleyen Aaron Eckhart, Laura Linney, Anna Gunn, Sonbahar Reeser, Holt McCallany, Jamey Sheridan ve Jerry Ferrara ile birlikte Tom Hanks’ı Sullenberger olarak canlandırıyor. Film, Sullenberger’in Ocak 2009’daki US Airways Uçuş 1549’un Hudson Nehri üzerindeki acil inişini takip ediyor. Buradaki 155 yolcu ve mürettebat, sadece küçük çaplı yaralanmalar ve sonraki tanıtım ve soruşturmalarla hayatta kaldı.

Sully, 2 Eylül 2016’da, 43. Yıllık Telluride Film Festivali’nde prömiyerini yaptı ve 9 Eylül 2016’da, konvansiyonel ve IMAX tiyatrolarda Warner Bros tarafından ABD’de piyasaya sürüldü. Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve dünya çapında 240 milyon doları aştı ancak Ulusal Ulaştırma Güvenliği Kurulu’nun (NTSB) kurgusallaştırılmış tasviriyle “savcılık ve kapalı fikirli” olarak tartışma yarattı. Amerikan Film Enstitüsü, ondan biri olarak seçti. Yılın Filmleri.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Sully Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 36 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Biyografi – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2016
  • IMDb: 7.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Sully 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.