Sunless Skies Wayfarer

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Sunless Skies Wayfarer

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

Sunless Skies Wayfarer CODEX Torrent indir

Sunless Skies Wayfarer CODEX Torrent indir

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Sunless Skies Wayfarer, keşif ve zarif hikaye anlatıcılığına odaklanan bir Gotik Korku rol oyunu.
Uçan bir buharlı lokomotif komutunu verin

Sizinle atık rüzgarlar, fırtınalar ve kozmik yıldırımlar arasındaki tek şey motorunuzdur. Eğil ve yükselt, silah ve egzotik teçhizat al ve düşman cennetlerini uzak tutmak için gövdesini iyi durumda tut.
Eşsiz ve tehlikeli bir evreni keşfedin

Bir lokomotif kaptanı, demiryolu dışı seyahat için donatılmış bir buhar motoru oynuyorsunuz: yıldızlara yelken açarak mürettebatınızın başını belaya sokuyor ve aklı başında. Kaçakçılık ruhları, sandıklar için takas, kriket ve bir bardak çay için durun.

Önceki oyunumuz SUNLESS SEA’da görüldüğü gibi derin, karanlık ve muhteşem Fallen London Universe’yi keşfedin. (İlk önce her iki oyunu da oynayabilirsiniz, hikayeler mutlu bir şekilde bir arada yaşar.)

Majestelerinin ajanları, korsanları ve göklerin batması ile savaşın

Her biri farklı saldırı ve ajandalarla farklı hiziplere ve bilinmeyen canavarlara karşı savaş.
Açlıktan, çılgınlıktan ve terörden kurtulun.

Mürettebatınızın durumunu ve kaptanınızın kabuslarını yönetin. Yakıt ve sarf malzemelerini yeni ufuklar, bilgi veya zenginlikler arzunuza karşı dengeleyin. Manzaralarla mücadele asla insan gözü için yapılmadı. Karanlık seni nasıl değiştirecek?
Maceralarınızdaki askerleri işe alın

Geminizi, her biri yerine getirme arayışı içinde olan benzersiz, yükseltilebilir görevlilerle doldurun: dikkatsiz bir sürücü, gizli bir prenses, tövbe eden bir şeytan ve sevgili tanrı! – Teyzen mi? Buraya nasıl çıktı?
Anlatı seviyelendirme yoluyla kaptanınızın geçmişini keşfedin

Kaptanınızın geçmiş işlerini, siz ilerledikçe kişiliğinin özellikleri olarak ortaya çıkarın. Kaptanların çoğu yok olacak, ama onların eylemleri soyundan gelenler için dünyaya bir iz bırakacak – daha iyi ya da daha kötü için. Bazı efektleri iletin ve önceki kaptanınızın harekete geçirdiği olaylarla başa çıkmak için yeniden dönün.

DÜNYA

Yüksek Vahşi Yaşam, harikulade bir uzay vizyonudur: kozmosun yasalarının hayal ettiğimiz gibi olmadığı yer değiştiren, rüzgarla sarılmış kalıntılar.

Yıldızlar yaşıyor. Onlar Yargılamalar: Her şeyi yöneten engin zekalar. Ama ölüyorlar. Birer birer bir şey onları rahatsız ediyor, tahtlarını boş bırakıyor.

Yerçekimi gibi önemsiz şeylerin getirmediği Viktorya İmparatorluğu, bu yeni dünyaya sınırlarını zorladı ve hırsları vahşi. Yeni bir güneş kurdular. İmparatoriçe Victoria, zaman içinde kontrolünü sağlayan Saat Tahtı’ndan hüküm sürer.

Kaptanınız ve mürettebatınız yıldızlar arasında bir yaşam sürmeli. Majestelerini ve işyerini ya da Workworld’lerden özgürlük isteyen bir işçi sınıfı isyancısını destekleyecek misiniz?

 

  • Tür: Macera – RPG – Hayatta Kalma

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 1.4 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: NİSAN 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Sunless Skies Wayfarer TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Sunless Skies Wayfarer Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Pentium 2Ghz veya AMD eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: DX9 (gölgelendirici model 3.0) veya DX11 özellik düzeyi 9.3 özellikli
Depolama: 4500 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Sunless Skies Wayfarer CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.