Süper Polisler 2 – Super Troopers 2 2018

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Süper Polisler 2 – Super Troopers 2

1080p HD İndir

TÜRKÇE DUBLAJ

 

 

Süper Polisler 2 - Super Troopers 4

Süper Polisler 2 – Super Troopers 2

film-konusu

 

Super Troopers 2, Jay Chandrasekhar tarafından koordine edilen 2018 Amerikan çizgi roman filmi. 2001 yapımı Super Troopers filminin bir parçası olan film, Chandrasekhar, Kevin Heffernan, Steve Lemme, Paul Soter ve Erik Stolhanske’den oluşan Broken Lizard parodi grubundan oluşuyordu. Arsa, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada arasında dünya çapında bir çıkış sorunu ortaya çıktığında, başka bir Otoyol Patrol istasyonu kurmak için Süper Askerler çağrıldıktan sonra alır.

Filmler, bir grup insanı ilk keşfeden 10 sene sonra teslim edilen bir çarpma olayının şüpheli olduğu şüphesiyle, kederli bir ilerleme dönemine sahipti. Etkili bir kitle fonlaması çabaları 24 saat içinde 2 milyon dolarlık nakit verdikten sonra (ve 4.7 milyon dolar büyüklüğünde), film yeşil renkli ve ilk fotoğrafçılık 23 Ekim 2015’te Orta Massachusetts bölgesinde başladı.  Film, Fox Searchlight Pictures tarafından 20 Nisan 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde lanse edildi. Tekrarlanan ve uyuşuk şakaları araştıran ve “sıcak bir beklenen hayal kırıklığı” diye adlandırılan ve bunu genellikle halkın ve taraftarların bir araya gelmesiyle memnuniyetle karşılayan büyük alçakgönüllü anketler vardı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Süper Polisler 2 – Super Troopers 2 TRAILER

  • Dosya Boyutu: 1.89 GB
  • Süre: 1 SAAT 39 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE DUBLAJ
  • Konu: Komedi – Suç – Dram
  • Kalite: 1080p

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Süper Polisler 2 – Super Troopers 2 TORRENT İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.