Supernatural

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Supernatural 1-13. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Supernatural Sezon 1080p Torrent İndir

Supernatural Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Supernatural, Eric Kripke tarafından yaratılan bir Amerikan karanlık fantezi televizyon dizisidir. İlk olarak 13 Eylül 2005’te The WB’de yayınlandı ve daha sonra CW’nin dizisi haline geldi. Jared Padalecki’nin Sam Winchester ve Jensen Ackles’ı Dean Winchester olarak oynadığı seri, iki kardeşin şeytanları, hayaletleri, canavarları ve diğer doğaüstü varlıkları avlarken izler. Seri, Wonderland Sound ve Vision ile birlikte Warner Bros. Television tarafından üretildi. Kripke’le birlikte yapımcıları McG, Robert Singer, Phil Sgriccia, Sera Gamble, Jeremy Carver, John Shiban, Ben Edlund ve Adam Glass’tı. Eski yönetici yapımcı ve yönetmen Kim Manners dördüncü sezonun üretimi sırasında akciğer kanserinden öldü.

Seri, Vancouver, British Columbia ve civar bölgelerinde çekildi ve yaklaşık on yıldır, Kripke’in birkaç yıl boyunca başarısız bir şekilde geçirdiği yaratıcı bir oyuncu olarak sahneye çıktı. Pilot, yaklaşık 5,69 milyon izleyici tarafından izlendi ve ilk dört bölümün derecelendirmeleri, WB’nin bir sezon boyunca seriyi almasını sağladı. Başlangıçta, Kripke diziyi üç sezon planladı ancak daha sonra beşe genişletti. Beşinci sezon, dizinin ana hikayesini tamamladı ve Kripke diziyi şov olarak terk etti. Seriler, Sera Gamble, Jeremy Carver, Robert Singer ve Andrew Dabb gibi yeni showrunners ile birkaç sezon daha devam etti. Onbirinci sezonu ile Supernatural, en uzun süredir yaşayan Amerikalı canlı aksiyon fantezi dizisi oldu. 2 Nisan 2018’de CW, 11 Ekim 2018’de prömiyer olan on sekizinci sezon için diziyi yeniledi ve 20 bölümden oluşacak.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Supernatural TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 7.0 GB per Sezon
  • Süre: 1-13. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Fantastik – Korku
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2005 –
  • IMDb: 8.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Supernatural 1080p 1-13. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.