Surviving Mars Opportunity

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Surviving Mars

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Mars’ı kolonize edin ve içerdeki gerçekleri, önemli gelişmelerde kullanın.

Eve Hoşgeldin! Zaman, Kızıl Gezegen üzerinde bir otorite iddia etmek ve Mars’ta ana çalışan insan devletlerini inşa etmek için geldi! İhtiyacınız olan tek şey, kaynakları, oksijeni, uzun yıllara dayanan hazırlıkları, toz fırtınaları ile ilgili bilgileri ve mavinin ortaya çıktığı bu tuhaf karanlık katı şekillerin arkasındaki motivasyonu bulmak için bir yap-yap tavırlarıdır. Mantıklı bir dokunuşla, burası muhteşem olacak!

Mars’ta hayatta kalmak Mars’ı kolonize etmek ve prosedürden kurtulmak için bir bilim kurgu şehir üreticisi olman gerek. Eyaletiniz için bir alan belirlemeden önce varlıklar ve bütçe yardımı için bir uzay bürosu seçin. Kasalar ve çerçeve inşa edin, akla gelebilecek yeni sonuçları inceleyin ve yerleşimi şekillendirmek ve büyütmek için daha karmaşık yaklaşımlar açmak için otomatları kullanın. Kendi beslenmenizi, maden minerallerinizi geliştirin ya da uzun bir günün harcadığı çabadan sonra bar tarafından gevşeyin. Bununla birlikte, çoğu zorunluluk, ebevyenlerinizi canlı tutuyor. Anormal yeni bir gezegende basit bir görev değil.

Üstesinden gelmek için zorluklar olacaktır. Bu dış dünyaya ait sırları açarken, sisteminizi yürütün ve eyaletin hayatta kalma ihtimalini artırın. Hazırlandığınızı söylemek doğru mu? Mars senin için bekliyor.

 

Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 4.2 GB
Crack: CODEX
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Surviving Mars TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Surviving Mars Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 32 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: HD 4600
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 6 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.