Taboo 1. Sezon

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Taboo 1. Sezon Tüm Bölümler

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

Taboo Tüm Bölümler Torrent İndir

Taboo Tüm Bölümler Torrent İndir

 

film-konusu

 

Taboo, Scott Free London ve Hardy Son & Baker tarafından üretilen bir BBC televizyon dizisi. İngiltere’deki BBC One’daki yayın 7 Ocak 2017’de ve ABD’de 10 Ocak 2017’de FX’le yapıldı. Mart 2017’de ikinci bir seri açıklandı.

Steven Knight, Tom Hardy ve babası Edward “Chips” Hardy tarafından oluşturuldu ve Tom ve Chips Hardy tarafından yazılan bir hikayeye dayanıyor. 1814’te çıkarılan sekiz bölümlük dizi, babasının ölümü ve ABD ile savaşın sona ermesiyle birlikte on dört adet çalınan elmasla birlikte on iki yıl sonra İngiltere’ye dönen James Delaney (Tom Hardy) ile başlıyor.

Kristoffer Nyholm ve Anders Engström, her biri ilk dizinin dört bölümünü yönetti. Müzik Max Richter tarafından bestelendi. Şov, Hardy’nin performansını, görsel sunumunu ve pacingini öven eleştirmenler tarafından genellikle olumlu eleştiriler aldı. İki dizi daha planlanıyor.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Taboo TRAILER

 

  • Dosya Boyutu: 2.4 GB
  • Süre: 1. Sezon
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Dram, Gizem, Gerilim
  • Kalite: 720p

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Taboo 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.