Tavern Tycoon Dragons Hangover

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Tavern Tycoon Dragons Hangover

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Tavern Tycoon Dragons Hangover codex

Tavern Tycoon Dragons Hangover codex

 

 

oyun-konusu

 

 

Sözle, kitapla, cesur ve kudretli masalları reverie söylenir. Her savaşçı hatırlanır, hikayeleri bir büyücünün alevi gibi yayılır. Fakat hikayeden sonra ne olacak? Kahraman ejderhayı öldürdükten, lanet çocuğu kurtardıktan ve insanları anlatılmamış bir terörden kurtardıktan sonra nereye gidiyor? Eski ve emekli askerlere ne olduğunu kimse bilmiyor. Elbette, ağızdan ağıza aktarılan çok uzaklara aktarılan hikayeleri dinlerler. Nerede? Efsanelerle dolup taşan tavernalarda ve gençlerin kalbinde.

Yıllarca serbest dolaşımın, kötülüğü öldürmenin ve içki salonlarında neşeli davranmanın ardından, herkes dizine bir ok atıyor. Zorunluluklar ve görevler var ama hepsinden öte emekli hayat sıkıcı ve gereksiz. Tehlikeleri özlüyor ve tekrar genç olmalarını istiyorlar. Hayatı yeniden yaşamanın tavernayı yönetmekten daha iyi bir yolu var mı? Tüm krallıktan gezginler ve maceracılar, uzak ve geniş şöhret ve zafer için istekli geliyorlar. Maceralarını anlatıyorlar, pamuk kuyruklarını korkunç hayvanlara dönüştürüyorlar, fırtınaları büyülüğe dönüştürüyorlar! Bütün tehlike emniyette yeniden canlandı, çünkü günün sonunda sıcaklık hala şöminede yanıyor.

Senin işin meyhaneyi işletmek – Ejderha Hangover’ı. Bazıları içecek ve yiyecek, bazıları ise yatağın sıcaklığını arayabilir. Meyhanenizi yönetin ve tüm maceracıların hayran olduğu ev sahibi olun. Yolculuğunuz, tavernanın tuttuğu gibi şimdi başlıyor.

 

  • Tür:   Simülasyon – Strateji

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 2.9 GB

 

  • Crack:  PLAZA

 

  • Tarih: MART 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

TRAILER

Tavern Tycoon Dragons Hangover TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Tavern Tycoon Dragons Hangover Minimum Sistem Gereksinimleri

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-2300, AMD Phenom II X4 940 veya daha iyisi
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: nVidia GTX 560
DirectX: Sürüm 11
Ses Kartı: Windows Uyumlu Kart

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Tavern Tycoon Dragons Hangover – PLAZA TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.